Õrna õuna aroomiga floribund- ehk paljuõieline roos. Pallikujulistest õienuppudest puhkevad pojengisarnased roosad õied. Õied on suured (11cm) ja paiknevad väiksemates kobarates. Õitseb läbi hooaja. See sort on paljude kasutusvõimalustega, sobib rühmadesse, massistutusteks, madalatesse hekkidesse, samuti aiavaasidesse. Hea talve-ja haiguskindlusega, auhinnatud sort.
Roos vajab edukaks kasvamiseks sooja ning päikesepaistelist kasvukohta. Teda on vaja korralikult toita ja kasta, puhastada närtsinud taimeosadest ja hoida eemale haigustest ning kahjuritest. Istutusauk kaevata diameetriga 40 cm ja sama sügav. Pealmine mullakiht tuleb tõsta labidalehe sügavuselt ühte hunnikusse ja alumine väheviljakas mullakiht teise. Loe rooside istutamise kohta lähemalt siit.

Rooside haiguste ja kahjurite kirjeldus ja tõrjumine

Rooside hooldusjuhend

Näpunäiteid rooside valimisel
Õied roosad täidisõied
Lehed Rohelised
Kastmine Roosid ei talu seisvat vett, istutada hea veeläbilaskvusega pinnasesse. Põuasel ajal kasta regulaarselt. Väldi kastmisvee sattumist lehtedele.
Väetamine Roosid vajavad väga viljakat pinnast. Istutusaugu täitmiseks kasutada kompostmulda. Kasvuajal väetada spetsiaalsete roosiväetistega.
Temperatuur Roosid talvituvad hästi, kui nad on istutatud päikesepaistelisse, tuulte eest varjatud kohta, mis ei ole liigniiske. Talveks võib põõsa ümber kuhjata mulda ning katta kuuseokstega. Lume puudumisel kasuta pakasekaitsekangast.
Kasvupinnas Nõrgalt happeline, viljakas, parasniiske, hea veeläbilaskvusega kasvupinnas
Taimi m2 2-3
Vastupidavus hea
Kasvukuju püstine põõsas
Igihaljas ei
Lõhn õrn
Haiguskindlus väga hea
Erihooldus Istutamisel jälgida, et pookekoht jääks maapinnast ca 7 cm sügavamale.
Õie värv roosa
Lehe värv roheline
SKU ROLDV180
Tootjamaa Holland
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikseline
Õitsemisaeg juuni - september
Kaal pakendiga (kg) 3.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 60 - 70 cm
Müüdava taime kõrgus 50 cm
Vahekaugus 50 - 60 cm
Poti suurus C3