Tups-Rohtliilial on tihe roheline, sortidel ka triibuline leherosett. Pikkadel õisikuvartel ripuvad tütartaimed. Kasvuperioodil tuleks kasta rikkalikult, talvel (eriti jahedamas ruumis) harvem. Lisaks võib taime piserdada, et säiliks kõrge õhuniiskustase. Roheliste toataimede väetisega peaks taime väetama kevadest sügiseni kord kuus. Üldiselt tegemist äärmiselt vähenõudliku taimega.

SOOVITUS

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Näiteks P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm. Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem - novembrist kuni veebruarini.
Lehed Rohelised valgete triipudega.
Kastmine Kasvuperioodil kasta rikkalikult, talvel harvem. Taimel on paksud lihakad juures, kuhu ta kogub vett ning seetõttu elab üle unustatud kastmiskorra.
Väetamine Vastavalt juhisele roheliste toataimede väetisega.
Temperatuur 18 kuni 20°C
Lehe värv värviline
SKU 710512
Tootjamaa Holland
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5060
Poti suurus P13