PRAEGU AKTIIVSED TÖÖKUULUTUSED

Tere tulemast meie aianduskeskuse põnevasse maailma!

Oleme kirglikud taimede ja looduse armastajad ning pakume mitmekülgseid töövõimalusi neile, kes jagavad meie entusiasmi. Otsime oma meeskonda uusi talente, alates taimi tundvatest klienditeenindajatest kuni tehniliste spetsialistideni.

Igapäevane töö meie aianduskeskuses on mitmekesine ja põnev, pakkudes väljakutseid ning avastusi igal sammul.

Aednik-klienditeenindajad tervitavad meie külastajaid soojalt ning pakuvad neile asjatundlikku nõu ja abi taimede valimisel, hooldamisel ja kasvatamisel. Lisaks tegelevad nad taimehooldusega, jälgides taimede tervist ning tagades nende õigeaegse kastmise, väetamise ja hoolduse, et meie aianduskeskuses oleks alati kvaliteetsed ja kaunid taimed.

Samal ajal hoolitsevad meie kassapidajad sujuva ja meeldiva ostuprotsessi eest, tagades klientide rahulolu ja hea tunde meie aianduskeskuse külastusest.

Tehnilised spetsialistid omakorda tegelevad sellega, et kõik toimiks tehniliselt. Jälgivad kastmissüsteeme, paigaldavad riiuleid, ehitavad vajadusel põrandaid ja tõstavad tõstukiga saabunud kaupa veoautodest maha.

Iga päev toob kaasa uusi väljakutseid ja võimalusi õppimiseks ning meie meeskonnaliikmed naudivad koostööd ja koosloomist, et tagada meie aianduskeskuse sujuv toimimine ja klientide rahulolu.

 

Vaata lähemalt praegu aktiivseid töökuulutusi ja võta meiega ühendust ka siis, kui soovid meile tööle tulla, aga ei leidnud kohe endale sobilikku kuulutust.

          

vahetusevanem


PS! Juhul, kui soovid meiega liituda, aga ei leidnud endale sobivat töökuulutust, siis kirjuta cv@hansaplant.ee Anna teada, miks sa tahad liituda Hansaplanti meeskonnaga, mida oled varem teinud ja mis tööd tahaksid meie juures teha.