Tillandsia on hall ja sametine taim. Kindlasti peab tal olema suur õhuniiskus. Hea oleks käsipritsiga piserdada 2x nädalas. Kui õhk on kuiv, siis leotada vees 2-3 tundi iga 2 nädala tagant. Väetades tuleb väetist piserdada õige lahusega. Sobib orhidee väetis ja tillandsiate e õhutaimede jaoks mõeldud eraldi väetis. Kindlasti mitte lasta taimel läbi vettida ning hea oleks ka suur õhuliikuvus ruumides.
INFO

Taimed pakendame ilmastikukindlalt. Kohale toome üle Eesti kasutades ettevaatliku käitlusega kullerteenust, et hoida taimede värskust ja ilu. Taime kõrgus nimetuses on toodud koos istutuspotiga.

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Nt Liilia P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm.

SOOVITUS

Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem- novembrist kuni veebruarini.
Lehe värv hall
SKU 99006
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline, varjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.0600