Pisikesed ja vähenõudlikud soomuslehikud on rosetiga sarnanevad kuninglikud taimed. Lehed on lihakad, lamedad või ruljad vahakirmega kaetud. Soomuslehikud taluvad hästi nii päikest kui ka pikemaid kuivaperioode. Kasvukohaks sobib neile lõunapoolne, hästi valge ja isegi täispäikseline aknalaud. Ka lepivad nad toa kuiva õhuga, sobides suurepäraselt keskküttega ruumidesse. Talvelperioodil, kui valgust napib, võiks kasvukoha temperatuur olla veidi madalam tavalisest.
"

SOOVITUS

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Näiteks P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm. Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem - novembrist kuni veebruarini."
Lehed Lehed laiad, tippudest teravad.
Kastmine Korrapäraselt, vältida ülekastmist.
Temperatuur 18-22°C, talvel võib olla veidi madalam.
Lehe värv roheline
SKU 711240
Kasvukoht päikeseline
Kaal pakendiga (kg) 0.2500
Täiskasvanud taime kõrgus 15 cm
Müüdava taime kõrgus 15 cm
Poti suurus P8.5