Meeldiva monstera suured nahkjad lehed on temast teinud ühe populaarsema sisekujunduselemendi, olles väga dekoratiivne ja suursugune. Taimena sobib monstera oma vähenõudlikuse tõttu ka algajale rohenäpule. Monstera on väga hea õhupuhastaja! Istuta vajadusel ümber hapulembeliste toataimede mulda. Hoidke lehed puhtad. Väga kuuma ilmaga piserdage regulaarselt. Kärpige kevadel varsi, see hoiab taime kasvu piirides ja soodustab uute võrsete teket.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Lehed Suured nahkjad, hõlmised lehed.
Kastmine Kasta aastaringselt korrapäraselt. Taim ei talu läbikuivamist, mis võib tekitada lehepõletusi.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1-2x kuus või harvem roheliste toataimede väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Soe 18-24°C, talub lühiajaliselt kuni 15°C.
Kasvupinnas Mulla suhtes ei ole nõudlikud ja neile sobivad universaalsed toataimede mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Lehe värv roheline
SKU 125237
Tootjamaa Holland
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.4000
Täiskasvanud taime kõrgus 60 cm
Poti suurus P17