Mullad taimede soove arvestades! Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toapalmid, fuksia, asparid, nõelköis, vahalill, kummipuu, ratsuritäht ja pelargoon. Mulda on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga. Matogard OÜ toalillede mulla valmistamisel kasutatud kompost seob toitained ja ei lase neid kastmisveega mullast välja uhtuda.

Muld sisaldab turvast, komposti, liiva ja savi. Kompost sisaldab hobusesõnnikust biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitaineterikast kompost, mis tgab taimedele sobiva mikrobioloogilise koosluse. Komposti on steriliseeritud kuuma auruga. Liiv muudab mulla kohevamaks ja vett paremini läbilaskvaks. Savi seob vett ja takistab mulla kuivamist.

Mullad taimede soove arvestades! Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toapalmid, fuksia, asparid, nõelköis, vahalill, kummipuu, ratsuritäht ja pelargoon. Mulda on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga.
Ühiku hind 0.5
Koostis Turvas, kompost, liiv ja savi. Mulla pH on 5,6-6,5. Muld sisaldab lämmastikku 50-200 mg/l, fosforit 20-150 mg/l, kaaliumit 200-600 mg/l, kaltsiumi 500-3500 mg/l, magneesiumi 120-500 mg/l, rauda 100-300 mg/l, boori 0.5-2.5 mg/l, vaske 2-20 mg/l ja mangaani
Juhised Sobib hästinõrgalt happelist mulda vajavatele toataimedele: toapalmid, asparid, vahalill, filodendronid, rooshibisk, peperoomiad, nõelköis, pelargoon, fuksia, helksiine, kalla jt.
Kaubamärk Matogard
SKU SC671001
Otstarve Õitsvatele toataimedele, Rohelistele toataimedele
Tootjamaa Eesti
Kaal pakendiga (kg) 1.3000
Pakendi kõrgus 21 cm
Pakendi pikkus 24 cm
Pakendi laius 5 cm