Kummi-viigipuu on üks kõige populaarsemaid toataimi. Suured nahkjad lehed läikivad ilusasti. Teda on äärmiselt lihtne kasvatada ja sobib hästi algajale rohenäpule. Kasvukohaks sobib hästi valge päikesekiirte eest varjatud koht. Nad saavad hästi hakkama ka varjulisemas kohas, kuid seal võib lehtede kaunis värv tuhmuda ja kasv muutub nõrgemaks. Kasta tuleb pigem ettevaatlikult, sest on ülekastmise suhtes päris tundlikud. Jälgi kastmist 1 kord nädalas - õige aeg kastmiseks on siis, kui mullapall on kergelt tahenenud ja kuivanud. Ümberistutamiseks on õige aeg siis, kui taim on istutuspoti juuri paksult täis kasvatanud. Pea meeles, et ümberistutamiseks on parim aeg kevad. Viigipuud on suhteliselt tundlikud kohavahetusele ja võivad selle tulemusena hakata lehti langetama. Suurepärane õhupuhastaja!
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. 
Õied Omapärased õied on valged.
Lehed  roheline
Kastmine Kasvuperioodil kasta mõõdukalt toasooja veega 1-2x nädalas, kuid vältida ülekastmist. Talvekuudel kasta 1-2x kuus.
Väetamine Väetada rohelistele toataimedele mõeldud väetisega üks kord kuus kasvuperioodil vastavalt tootepakendil olevale juhisele. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil, kui valgust on vähem - novembrist kuni veebruarini.
Temperatuur Tavaline toatemperatuur 18-24°C, vältida tuuletõmmet.
Kasvupinnas Sobib rohelistele toataimedele mõeldud muld
Õie värv valge
Lehe värv  roheline
SKU 132185
Tootjamaa Holland
Kasvukoht päikeseline
Kaal pakendiga (kg) 0.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 1.50 - 2.00 m
Müüdava taime kõrgus 75cm cm
Poti suurus P23