Biolani Aiamaa Must Muld on väetatud ja lubjatud mullasegu harrastusaednikele. Mullas sisalduvad toitained rahuldavad ka nõudlikumate taimede vajadusi. Biolani Aiamaa Must Muld ei sisalda umbrohuseemneid ega raskemetalle.
Aiamaa Must Muld sobib kasvualuseks kõikjal aias, ühe-ja mitmeaastaste taimede, dekoratiivtaimede, marjapõõsaste, viljapuude istutamiseks, kasutamiseks lillepeenardes, kasvuhoones. Mulda kasutatakse istutamisel puhtalt või istutuskoha mullaga segatuna. Kasvuhoonesse sobiv taimede aluspinnase paksus on 25-30 cm kiht. Aiamaa Must Muld sobib mulla struktuuri parandamiseks kõikjal aias. Mulla struktuuri parandamine on eriti oluline mitmeaastaste taimede kasvatamisel. Sobilik kogus on 200–500 l/100 m² kevad- või sügistööde ajal segatuna tavalise mullaga. Rõdukastidesse, amplitesse ning õuepottides soovitame kasutada Biolani Suvelillede Mulda.
Ühiku hind 0.46
Kasutusaeg Piiramatu
Koostis Must ja tume turvas. N-P-K väetis 12-14-24+TE, 1kg/m³. Magneesiumi sisaldav lubjakivipulber (4 kg/m³). pH on 6,0 ja elektrijuhtivus 25 mS/m.
Kaubamärk Biolan
SKU BI300614
Otstarve Õitsvatele toataimedele, Rohelistele toataimedele
Tootjamaa Eesti
Kaal pakendiga (kg) 3.0000
Pakendi kõrgus 30 cm
Pakendi pikkus 30 cm
Pakendi laius 5 cm