Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud püsikud ja roosid annavad aias kiire efekti ning taimed õitsvad rikkalikult juba esimesel aastal. Kõik puukoolis kasvatatud taimed on kvaliteetsed, terved ning elujõulised. Sortimendi valikul peetakse silmas taimede haiguskindlust ning vastupidavust Eesti kliimas. Kõik taimed on kasvatatud Eestis.

’Early’ sordirühma sordid on väikeseõielised, madalama kasvuga ja alustavad õitsemist peale jaanipäeva. Eelistavad parajalt niisket ja viljakat mulda ning päikeselist kasvukohta. Väldi kastmisel lehtede märjaks tegemist, lehed lähevad niiskusega koledaks. Kasuta peenardes või rühmadena, sobivad ka aiavaasidesse. Head naabrid on kõrrelised, salveid, kukesaba, iisop, hostad, päevaliiliad, kõrged kukeharjad jne
Kuigi uued sordid on jahukastele vastupidavamad, tuleb istutamisel jälgida, et taimede vahele jääks piisavalt õhku. Liiga tihe istutus võib aidata kaasa seenhaiguste levikule.
Õied Punased.
Lehed Tumerohelised.
Kastmine Parasniiske kasvupinnas. Kuivemal perioodil kasta regulaarselt, kuid väldi vee sattumist lehtedele.
Väetamine Mulla viljakusest ja niiskusest sõltub taimede vastupidavus haigustele. Lahjemal mullal kasutada komposti ja mineraalväetisi. Viljakamatel muldadel piisab komposti andmisest. Ettevaatlik peaks olema lämmastikväetistega, nendega liialdamine soodustab seenh
Temperatuur Külmakindel.
Kasvupinnas Viljakas ja huumusrikas aiamuld.
Taimi m2 9
Vastupidavus hea
Kasvukuju Püstine.
Igihaljas ei
Lõhn tugev
Haiguskindlus hea
Erihooldus Kevadel võib umbes 15 cm kõrgused võrsed kolmandiku võrra tagasi näpistada, et saada rohkem varsi ja kompaktsemad taimed.
Õie värv lillakaspunane
Lehe värv roheline
SKU 56923
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuli - september
Kaal pakendiga (kg) 2.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 30 - 40 cm
Vahekaugus 30 - 60 cm
Poti suurus C2