Nõuanded
Print

> Vaata ka videonõuandeid. Kliki siia!Igihaljas hekk on tubli taustalooja

Selleks, et sul hekirajamine õnnestuks, anname nõu, kuidas sobitada hekk aiakujundusega, milliseid igahaljaid hekitaimi eelistada, millal hekki pügada ja kuidas istutada. Loe lähemalt. »»»
Aednik soovitab: toimetused juunis

Suvi kutsub aeda! Juunis alustavad õitsemist paljud püsililled – naudi värvidemängu aias, muuda terrass hubaseks õuetoaks ning katseta aias uusi põnevaid taimesorte, sest ka aed vajab vaheldust. »»»
Rododendron koduaias. Turbaaia rajamine.

Rododendron on imeliselt õitsev salapärane kaunitar, kelle kasvatamist ei tasu sugugi karta. Põhitõdesid tundes on rododendron ja kanarbikulised ühed lihtsamini kasvatatavad taimed. Väikese turbaaia rajamine ja hooldamine on äärmiselt lihtne! »»»
Aednik soovitab: toimetused mais

Mais puhkevad õitsele viljapuuaiad ja metsas valendab toomingalumi. Algab aedade kaunistamine värviküllaste suvelilledega. Suvelilli on nii suures valikus, et tundlikumgi maitse või nõudlikum nurgake leiab oma tarvis ootuspärase õitseja. »»»
Aedniku soovitused aprilliks!

Hinda aias ja aiapottides talvitunud taimede olukorda. Vabasta varjutatud taimed kangaste alt, aga alles siis, kui lumi on sulanud ja maapind on täielikult sulanud. Jätka ettekasvatamist vajavate köögiviljade ja suvelillede külvamist. »»»
Järgmised »

web by OK Interactive