Valgeroodne maranta on teatud ja armastatud toalill. Maranta teeb omapäraseks see, et õhtuti paneb ta oma lehed paarikaupa kokku. Talle sobib hästi hajusa valgusega, soe kasvukoht. Ei talu otsest päikest. Jälgi kastmist kord nädalas - õige aeg kastmiseks on siis, kui muld on veidi kuivanud, kuid mitte täielikult läbi kuivanud. Neile küll meeldib pigem niiske muld, kuid liiga niiskes mullas lähevad juured kergesti mädanema.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Lehed Ümarad mustriga lehed.
Kastmine Jälgi kastmist kord nädalas - õige aeg kastmiseks on siis, kui muld on veidi kuivanud, kuid mitte täielikult läbi kuivanud.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1 kord või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Soe, 18-20°C.
Kasvupinnas Mulla suhtes ei ole nõudlikud ja neile sobivad universaalsed toataimede mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Lehe värv roheline
SKU 129202
Tootjamaa Holland
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5100
Müüdava taime kõrgus 25 cm cm
Poti suurus P8