Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud roosid õitsevad rikkalikult juba samal istutusaastal. Kõik roosid on AA-kvaliteediga, neil on 3-5 põhioksa. Kõik sordid on valitud hoolikalt maailma parimatelt sordiaretajatelt: Tantau, Kordes, Meilland, NIRO ja Interplant. 80% sortimendist on litsenseeritud roosisordid. Mihkel Saare Puukooli roosid on kvaliteetselt kasvatatud ning paljundatud silmastamise teel, mis tagab vastupidavuse Eesti kliimas. Ka uuemad roosisordid on haigustele vähem vastuvõtlikud kui vanad litsentisvabad sordid. Eriti vastupidavad haigustele on ADR tähistusega sordid.

Sobivad nii peenrale kui lõikeõiteks, lõhnavad. Parimad kaaslased on salveid, naistenõgesed, kipslilled, kukekannused jne
Istutamisel jälgida, et pookekoht jääks maapinnast ca 7 cm sügavamale.
Õied Kreemikasvalged täidisõied.
Lehed Rohelised.
Kastmine Roosid ei talu seisvat vett, istutada hea veeläbilaskvusega pinnasesse. Põuasel ajal kasta regulaarselt. Väldi kastmisvee sattumist lehtedele.
Väetamine Roosid vajavad väga viljakat pinnast. Istutusaugu täitmiseks kasutada kompostmulda. Kasvuajal väetada spetsiaalsete roosiväetistega.
Temperatuur Roosid talvituvad hästi, kui nad on istutatud päikesepaistelisse, tuulte eest varjatud kohta, mis ei ole liigniiske. Talveks võib põõsa ümber kuhjata mulda ning katta kuuseokstega. Lume puudumisel kasuta pakasekaitsekangast.
Kasvupinnas Nõrgalt happeline, viljakas, parasniiske, hea veeläbilaskvusega kasvupinnas
Taimi m2 2
Vastupidavus hea
Kasvukuju Püstine põõsas.
Igihaljas ei
Lõhn Mõõdukas
Haiguskindlus väga hea
Erihooldus Kevadel lõigata tagasi külmunud varred ja põõsas sissepoole kasvavad nõrgemad oksad. Kasvuajal lõigata ära närtsinud õied. Vajadusel pritsida kahjurite ja haiguste tõrjeks. Enne talvitumist eemaldada lehed vartelt ja põõsa ümbrusest.
Õie värv valge
Lehe värv roheline
SKU TROAR15
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuni - september
Kaal pakendiga (kg) 4.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 80 - 100 cm
Vahekaugus 60 - 100 cm
Poti suurus C4