Kõik potid on valmistatud 100% taaskasutatud plastist ja looduslikust kivipulbrist, samuti on need täielikult taaskasutatavad. Lisaks on potid varustatud drenaažisüsteemiga. See lihtsustab aiapidamist ja pikendab taimede eluiga. Kogu tootmisprotsessis peetakse oluliseks jätkusuutlikkust ja mõju ümbritsevale keskkonnale. Eesmärgiks on tagada puhtam ja tervislikum elukeskkond nii meile kui ka tulevastele põlvkondadele.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Kasutamine Külmakindlate pottide põhjas on auk, mis on mõeldud vee äravooluks. Potile kohta valides peaks arvestama, et august võib pisut niiskust välja tulla. Soovitame poti põhja lisada kergkruusa kiht, mis imab endasse üleliigse vee, ühtlasi aitab niiskust hoida
Kaubamärk TS Collection
SKU TS129087
Materjal plast-kivisegu
Tootjamaa Malaisia
Värv rooste
Kaal pakendiga (kg) 0.2700
Poti suurus P13
Pakendi kõrgus 14 cm
Pakendi pikkus 13 cm
Pakendi laius 13 cm