See hübriidne enelaliik on saadud halli enela ja naistepunalehise enela ristamise teel. Kaunis õitsemine, kiire kasv ja suur vastupidavus on teinud temast ühe populaarseima enela! Kasvab kuni 2 m kõrguseks. Lehed peenikesed, hallikasrohelised, õied lumivalged nõtkelt allapoole kaarjatel okstel. Õitseb varakult, mais, eelmise aasta võrsetel.
Kasvukoht ja kasvutingimused: Enelad on mullastiku suhtes üldiselt leplikud põõsad. Olenevalt liigist kasvavad nad nii päikeselisel, poolvarjulisel kui ka varjulisel kasvukohal, kuid õitsemine on alati rikkalikum valgemas kohas. Kuna enelad on kiirekasvulised ja seetõttu vananevad kiiresti, tuleb neid aeg-ajalt noorendada vanemate okste välja lõikamise teel või kogu põõsa maani maha lõikamisega.
Kasutamine: Enelaid saab aias kasutada kõigil mõeldavail viisidel, mis madalatele põõsastele omane. Nad sobivad efektse üksikõõsana, väiksema või suurema rühmana, lausistandustena, vabakujuliste põõsasridadena või pügatavate hekkidena! Vastupidava ja kauni taimena on enelatele kindel koht ka massilises suurhaljastuses. Põuakindlad enelaliigid kasvavad edukalt ka terrassimoodustistel ja suuremates aiavaasides katus- või rõduhaljastuses.
Peale õitsemist tagasi lõigata. Sobib üksikult, rühmadena ja vabakujulise hekina. Väga leplik ja sobiv avalikele haljasaladele.
Õied Valged.
Lehed Hallikasrohelised.
Kasvupinnas Väga leplik mullastiku suhtes.
Kasvukuju Kaarjate okstega põõsas.
Igihaljas ei
Õie värv valge
Lehe värv roheline
SKU 77083
Tootjamaa Eesti
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Õitsemisaeg mai - juuni
Kaal pakendiga (kg) 3.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 1.50 m
Müüdava taime kõrgus 30 cm
Vahekaugus 1.50 m
Poti suurus C3