Trendikad jõulud Hansaplantis

Käes on aasta kõige oodatuim aeg – valmistumine jõuludeks. Ole Sa laps või täiskasvanu, jõuludeks ettevalmistuste tegemine, kinkide otsimine ja kodu kaunistamine viivad igaühe veidi mängulisemale lainele.
Et jõulusaginas paremini orienteeruda, oleme Sulle toonud tutvumiseks neli tänavuaastast kõige trendikamat jõulukollektsiooni. Neist igaühest leiad inspiratsiooni, ideid, uusi sisustusaksessuaare ja jõuluehteid, et oma kodu moodsalt ja pidulikult jõuluehteisse sättida.

Unelmate jõulud

Kollektsiooni märksõnadeks on lummav ilu ja romantika. Fantaasiarohked esemed - lilled, liblikad, linnud, inglid oleks justnagu pärit lapsepõlve-aegsetest helgetest muinasjuttudest. Värvitoonidest on põhirõhk valgel, mida saadavad pehmed roosakad pastelsed toonid ning aktsendiks on lisatud trendikat lillat ja kulda. „Unelmate jõulud“ on meie kõige romantilisem jõulukollektsioon, mis muudab Su kodu silmipimestavalt kauniks unelmate jõulumaaks. Siit saate veelgi rohkem inspiratsiooni, millised on Unelmate jõulud.


MEIE LEMMIKUD UNELMATE KOLLEKTSIOONIST

ROHKEM JÕULUEHTEID LEIAD E-POEST

Karge talvehommik

See kollektsioon viib Su meeled talvisesse, härmatises värelevasse koidikusse. Kollektsiooni valitud toonid on talviselt puhtad ja karged –, valge, kreemikas, helepruun, helesinine ja hõbedane ning kujunditeks armsad talvised tegelased nagu lumememmed, linnukesed ja väikesed lapsed. Materjalideks suled, klaas ja keraamika.
Kollektsioon „Karge talvehommik“ meenutab lapsepõlve, kui sai hubases ja soojas toas läbi härmatanud akna uue päeva algust tervitada ja aknalaualt sussi seest päkapiku poetatud kingitusi otsida. Siit saate veelgi rohkem inspiratsiooni, milline on Karge talvehommik.MEIE LEMMIKUD KARGE TALVEHOMMIKU KOLLEKTSIOONIST


ROHKEM JÕULUEHTEID LEIAD E-POEST

Looduse ime

Kollektsioon meelitab Su mõtted toast välja – koos pere või sõpradega lumisesse metsa jõulupuud tooma, raagus graatsilisi oksi korjama ja nendest oma pere jõuluimet looma. Fookuses on ka pidulaud- soe ja hubane olemine, kuumad joogid, maitsvad söögid ning miks mitte ka talvine piknik koos väljas grillimisega. Siin on lisaks matile valgele ja hõbedale-kuldsele, kasutusel juba tugevamad toonid nagu sinine, pruun ja pronks jt puidused toonid. Materjalid on enamasti looduslikud. Kollektsiooni kujunditeks on klassikalised loodusmustritega kuulid ning loomade ja lindude kujukesed.

Kollektsioon „ Looduse ime“ pakub silmailu ja inspiratsiooni naturaalsete materjalide ja aksessuaaride kokku sobitamisel tänapäevaste sisustuselementidega. Oluline on koos jõuludeks ette valmistamine ja mõnusa meeleolu loomine. Siit saate veelgi rohkem inspiratsiooni, millised on Looduse ime jõulud.MEIE LEMMIKUD LOODUSE IME KOLLEKTSIOONIST


ROHKEM JÕULUEHTEID LEIAD E-POEST

Luksuslik klassika

Luksuslik klassika on nagu nimigi ütleb, stiilipuhas punase- valge kombinatsioonis, eelkõige traditsiooniliste jõulude austajatele loodud ajatu jõulutunde looja. Ei ole oluline, millises stiilis on kujundatud kodu või mis värve seal on kasutatud. Siin on näha jõulude juurde kuuluvaid olulisi elemente nagu jõulusokid, päkapikud, aristokraatsed küünlajalad, efektsed armsalt vana-aja hõnguga jõulukuulid jpm. Materjalideks loomulikult siid ja samet, kuld ja kard! 
„Luksuslik klassika“ on aja kullaproovile vastupidav kollektsioon. Klassikat ju iseloomustabki see, et ta sobib alati igasse ruumi ja iga meeleoluga ning selles on alati kübeke luksust. Klassikalised jõulud jäävad pikkadeks aastateks meelde ja täidavad südameid mõnusa nostalgiaga. Siit saate veelgi rohkem inspiratsiooni, millised on Luksusliku klassika jõulukollektsioonid.


MEIE LEMMIKUD LUKSUSLIKU KLASSIKA  KOLLEKTSIOONIST


ROHKEM JÕULUEHTEID LEIAD E-POESTOstad vähemalt 3 roosi ja saad kõik 20% soodsamalt! Soodustuse saamiseks lisa ostukorvi 3 roosi.