Tradeskantsia lehestik on roheline ning kirju. Õied on väikesed valged, lillad või roosad. Kasvamise perioodil tuleb hoida muld pidevalt niiske. Jahedamal perioodil võib taime kasta vähem. Kevadest sügiseni on taime hea väetada 2 korda kuus. Temperatuur ei tohiks talvel ulatuda alla 17 kraadi. Kasvukujult on tradeskantsia roomav või rippuv, olenevalt asukohast.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Õied Väikesed valged, lillad, roosad
Lehed Ovaalsed lehed rohelised kuni roosad.
Kastmine Kastke kasvuperioodil hästi ja laske kastmiste vahel ära kuivada. Kui taim istub pikka aega märjas pinnases, põhjustab see juuremädaniku. Vähendage talvel kastmist.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 2x kuus või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Soe, 18-24°C. Talvel minimaalselt +17°C.
Kasvupinnas Neile sobivad hästi rohelistele toataimedele mõeldud mullad või universaalsed toataime mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Õie värv lilla, roosa
Lehe värv roheline, roosa
SKU 710378
Tootjamaa Holland
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5000
Täiskasvanud taime kõrgus 50 - 100 cm
Poti suurus P17