Tõlvlehikud on taim, mis suudab õitseda ka varjulises kasvukohas. Lisaks on ta suurepärane õhupuhastaja. Suhteliselt vähenõudlik ja teda on lihtne kasvatada. Tõlvlehiku õied on rohekasvalge purje meenutava kõrglehega. Õied võivad tekkida ja kaduda terve aasta läbi.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Õied Nuiakujuline tõlvõisik asub valge kõrglehe sees. Õied võivad tekkida ja kaduda terve aasta läbi.
Lehed Tumerohelised, piklik ovaalsed.
Kastmine Kastmine võib kevadest sügiseni olla rikkalik. Potimuld tuleks hoida ühtlaselt niiske, kuid talvel kasta harvem.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1-2x korda kuus rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur  Soe, 18-24°C. Talvel minimaalselt +18°C.
Kasvupinnas Mulla suhtes ei ole nõudlikud ja neile sobivad universaalsed toataimede mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Erihooldus Igal kevadel tuleks taim istutada ümber happelisse toalillede mulda ning vältima peaks otsest päikest ning aeg-ajalt lõikama maha vanad õisikuvarred, andes ruumi uute tekkele.
Õie värv valge
Lehe värv roheline
SKU 700305
Tootjamaa Holland
Õitsemise aastaaeg kevad, suvi, sügis, talv
Kasvukoht poolvarjuline, varjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5070
Müüdava taime kõrgus 40 cm
Poti suurus P12