Lõpumüük -30%
Lõpumüük -30%
Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud roosid õitsevad rikkalikult juba samal istutusaastal. Kõik roosid on AA-kvaliteediga, neil on 3-5 põhioksa. Kõik sordid on valitud hoolikalt maailma parimatelt sordiaretajatelt: Tantau, Kordes, Meilland, NIRO ja Interplant. 80% sortimendist on litsenseeritud roosisordid. Mihkel Saare Puukooli roosid on kvaliteetselt kasvatatud ning paljundatud silmastamise teel, mis tagab vastupidavuse Eesti kliimas. Ka uuemad roosisordid on haigustele vähem vastuvõtlikud kui vanad litsentisvabad sordid. Eriti vastupidavad haigustele on ADR tähistusega sordid.

Eemalda regulaarselt äraõitsenud õisi. Talvitamiseks kaeva sügisel taimed potiga või ilma potita peenrasse ning kata kuuseokstega. Järgmisel kevadel istuta veidi suuremasse potti lisades värsket mulda ja väetist. Omajuursetest miniroosidest eristuvad selle poolest , et on silmastatud tugevakasvulisele alusele, mis annab neile potiroosidega võrreldes suurema ja tugevama kasvu.
Kompaktse kasvu ja rikkaliku õitsemisega miniroosid. Müügil ilusa potiga, mille saab kohe rõdule või terrassile panna. Õitsevad läbi terve hooaja.
Õied Tume merevaigukollased.
Lehed Rohelised.
Kastmine Roosid ei talu seisvat vett, istutada hea veeläbilaskvusega pinnasesse. Põuasel ajal kasta regulaarselt. Väldi kastmisvee sattumist lehtedele.
Väetamine Roosid vajavad väga viljakat pinnast. Istutusaugu täitmiseks kasutada kompostmulda. Kasvuajal väetada spetsiaalsete roosiväetistega.
Temperatuur Roosid talvituvad hästi, kui nad on istutatud päikesepaistelisse, tuulte eest varjatud kohta, mis ei ole liigniiske. Talveks võib põõsa ümber kuhjata mulda ning katta kuuseokstega. Lume puudumisel kasuta pakasekaitsekangast.
Kasvupinnas Nõrgalt happeline, viljakas, parasniiske, hea veeläbilaskvusega kasvupinnas
Taimi m2 5
Vastupidavus hea
Kasvukuju Püstine põõsas.
Igihaljas ei
Lõhn puudub
Haiguskindlus hea
Erihooldus Talvitamiseks kaeva sügisel taimed potiga või ilma potita peenrasse ning kata kuuseokstega. Järgmisel kevadel istuta veidi suuremasse potti lisades värsket mulda ja väetist.
Õie värv oranž
Lehe värv roheline
SKU TROCL15
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuni - september
Kaal pakendiga (kg) 6.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 30 - 50 cm
Vahekaugus 50 cm
Poti suurus C6