Tellides mugavalt koju

Nüüd on võimalik tellida Hansaplanti e-poest meelepärased tooted endale koju või Omniva pakiautomaati.


Taimed, lilled, puud ja põõsad ning suuremõõtmelised kaubad toob kohale kuller. Neid kaupu ei ole võimalik Omniva pakiautomaati tellida.

Kulleriga kohaletoimetamisel lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu. Tasu suurus arvutatakse vastavalt tellitud toodete reaal- või mahukaalule. Kulleri tasu suurust tellimusele saate näha ostukorvis ostu vormistamisel.

Toode jõuab teie poolt valitud aadressile 1-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest teie e-posti aadressile. 

Kui teie poolt ostetud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kuller teiega telefoni teel eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomiseks sobiv aeg.


Juhul kui olete tellimuse vormistanud nädalavahetusel (reedel peale kella 12.00 kuni esmaspäeval kell 9.00-ni või riigipühal), hakkab 1-4 tööpäevane tarnetähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.


Kliendi ülesandeks on tagada kokkulepitud ajal ja aadressil kauba vastuvõtmine. Juhul kui te ei ole kauba saabumise hetkel kättesaadav, teeb kuller ühe täiendava katse kaupa kätte toimetada. Kui mõlemad katsed kaupa üle anda ebaõnnestuvad, arvestame, et olete tellimusest loobunud ning tagastame teile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.