Telli mugavalt e-poest

Nüüd on Teil võimalus osta kõike kaunist, kvaliteetset ning vajalikku oma kodu ja aia jaoks Hansaplant e-poest.

Kuidas tooted välja valime?

Meie spetsialistid valivad Teie jaoks välja kõige ilusamad aianduskeskuses saada olevad taimed. Nad lähtuvad sellest, millise taime endale valiksid või millist heale sõbrale soovitaksid. Meie komplekteerijad on aiandusalase hariduse ja mitmekülgse aiandusvaldkonna kogemusega.

Vahel võib juhtuda, et näiteks mingit lille on mitut värvi või mõni taim on huvitava eripäraga. Sellisel juhul võtame Teiega ühendust ning saadame pildi, et uurida, täpselt millist valikut soovite.

Kuidas taimed pakendame?

Pakendame kõik taimed selliselt, et tagada nende turvaline kohalejõudmine. Meie kogenud transpordipartner lähtub alati õrna käsitluse põhimõttest. Vaid mõnel üksikul korral tuhandetest saatmistest ei ole taimed kliendini jõudnud ideaalses seisukorras. Sellistel juhtudel oleme taime asendanud.

Siin on video toalille pakkimisest:

Kuidas kauba Sinuni toimetame? Mis võimalused on ja kui palju need maksavad?

Valikuid on kolm: kuller koju, pakiautomaat ja ise järele tulemine.

Transport kulleriga

Taimed, lilled, puud ja põõsad ning suuremõõtmelised kaubad toob kohale kuller. Neid kaupu ei ole võimalik pakiautomaati tellida.

Kullerteenuse kasutamisel lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu, mis sõltub kauba kaalust, suurusest ja transpordi vahemaast. Kulleritasu suurust saate näha ostukorvis ostu vormistamisel.

Toode jõuab Teie poolt valitud aadressile 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest teie e-posti aadressile. Kui Teie poolt ostetud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kuller teiega telefoni teel eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomiseks sobiv aeg.

Juhul kui olete tellimuse vormistanud nädalavahetusel (reedel peale kella 12.00 kuni esmaspäeval kell 9.00-ni või riigipühal), hakkab 3-5-tööpäevane tarnetähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Teie vastutada on, et kaup kokkulepitud ajal ja aadressil vastu võetakse. Juhul kui seda ei tehta, teeb kuller ühe täiendava katse kaupa kätte toimetada. Kui mõlemad katsed kaupa üle anda ebaõnnestuvad, arvestame, et olete tellimusest loobunud ning tagastame teile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Transport pakiautomaati

Seemned, sibulad, aiatarvikud, mullad, väetised ja igasuguse kodukauba saate soovi korral tellida ka pakiautomaati. 

Omniva pakiautomaati tellides lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 3.99 €.

Tule ise järele

Kõiki Hansaplanti e-poes müüdavaid kaupu on võimalik kätte saada aianduskeskusest Hansaplant aadressil Kangru tee 19, Vaela küla, Kiili vald, Harjumaa. Kaupadele on võimalik järele tulla aianduskeskuse lahitoleku aegadel.

Kui soovite ise tulla e-poest ostetud kaupadele järele, tuleb teil valida transpordiviiside seast "Tulen ise järele" ja see on TASUTA!

Peale arve tasumist ja kauba komplekteerimist teavitame teid telefoni või e-posti teel. Palume tähele panna, et ka valiku "Tulen ise kaubale järele" korral tuleb oodata kauba saabumise teavitust.

Kaubad väljastatame isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) alusel ja tellimuse numbri esitamisel. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib müüja jätta kauba väljastamata.

Juhul, kui te ei tule kaubale järele kolme kalendripäeva jooksul, arvestame, et te olete tellimusest loobunud ning tagastame teile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Nüüd on Teil võimalus osta kõike kaunist, kvaliteetset ning vajalikku oma kodu ja aia jaoks Hansaplant e-poest.