Meisterda ise jõuluime!

Nädalavahetustel ootame Sind osa võtma põnevatest meisterdamise tubadest, kuhu võid julgelt kaasa võtta ka lapsi. Töötubades saab meisterdada helkureid, käsitööseepe, käevõrusid, võtmehoidjaid ja muidugi jõuluehteid ja -kaarte. Nii saad eriti hinnalise kingituse, mis on tehtud sooja südamega ja kantud muinasjutu imest. Töötoad toimuvad alates 16. novembrist laupäeviti ja pühapäeviti kell 11–15. Vali sobiv teema välja ja tule külla meie Jõulukuningriiki!

Jõulupärja või küünlaseade meisterdamine
alates 23.11 igal laupäeval kell 11-15 (30.11, 7.12, 14.12, 21.12)

Lillehaldjas Riina Gutmann õpetab, kui lihtne, aga põnev on ise jõulupärga valmistada. Töötoas meisterdame muinasjutulisi jõulupärgi või küünlaseadeid. Pärjad ja seaded kaunistusame erinevate paelte, käbide, jõulukuulide, elektritulede ja muu kauniga. Töötoas osalemise hind kujuneb vastavalt kasutatud materialidele.

Jõuluehete meisterdamine
1.12 kell 11-15

Töötoas meisterdame puitketastest jõuluehted, mida on võimalik kaunistada pildikeste ja särava glitteriga. Ehted pakime kaunilt ja need on kohe valmis kingikotti panemiseks. Töötoas osalemise hind 5 eurot. 

Jõulukaardi meisterdamine
24.11 11-15

Töötoas meisterdame erinevaid tehnikaid kasutades kauni jõulukaardi. Töötoas osalemise hind on 5 eurot.

Helkurite meisterdamine
16.11 kell 11-15

Töötoas meisterdame helkurkangast ja vildist helkuri, mida on võimalik kaunistada erinevate helmestega. Helkuri pakime kaunilt ja see on kohe valmis kingikotti panemiseks. Töötoas osalemise hind 5 eurot.


Seebi meisterdamine

17.11 ja 8.12 kell 11-15

Töötoas meisterdame läbipaistvaid, värvilisi ja lõhnavaid glütseriinseepe. Seebile saab lisada ravimtaimi, soola ja ka münte. Seebi pakime kaunilt ja see on kohe valmis kingikotti panemiseks. Töötoas osalemise hind 5 eurot.Võtmehoidja meisterdamine
15.12 kell 11-15

Töötoas meisterdame puidust võtmehoidja, millele saab templite abil joonistada meelepärase pildi. Võtmehoidja pakime kaunilt ja see on kohe valmis kingikotti panemiseks. Töötoas osalemise hind 5 eurot.

Käevõru meisterdamine
22.12 kell 11-15

Töötoas meisterdame paelast põimitud käevõru, millele on võimalik lisada vastavalt värvivalikule erinevaid kinnituselemente. Käevõru pakime kaunilt ja see on kohe valmis kingikotti panemiseks. Töötoas osalemise hind 5 eurot.