Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud püsikud ja roosid annavad aias kiire efekti ning taimed õitsvad rikkalikult juba esimesel aastal. Kõik puukoolis kasvatatud taimed on kvaliteetsed, terved ning elujõulised. Sortimendi valikul peetakse silmas taimede haiguskindlust ning vastupidavust Eesti kliimas. Kõik taimed on kasvatatud Eestis.

Õied kestavad vaasis kuni 12 päeva, õied sobivad ka kuivatamiseks. Liigniiskus talvel võib põhjustada mugulate mädanemist. Sobivad ühtviisi hästi nii korrapäraseks ääristaimeks kui ka looduslikku aeda. Headeks naabriteks on kõrrelised, siilkübarad, monardad, päevaliiliad, raudrohud, härjasilmad, neiusilmad jne.
Liatrised meelitavad su aeda kõik ümbruskonna liblikad! Liatrised on huvitava välimusega ning õitseb hilissuvel suhteliselt kaua. On ilusad suuremas kiviktaimlas, püsilillepeenras kipslille, särava päevakübara, madala astri ja heleeniumi sortidega ning halli kuningakepiga.
Õied Valged.
Lehed Rohelised.
Kastmine Parasniiske hea veeläbilaskvusega pinnas.
Väetamine Kevadel võib anda kasvu ergutamiseks aia kompleksväetist. Liigsel väetamisel taimed lamanduvad.
Temperatuur Külmakindel.
Kasvupinnas Tavaline keskmise viljakusega aiamuld.
Taimi m2 6
Vastupidavus väga hea
Kasvukuju Püstine.
Igihaljas ei
Lõhn Õrn
Haiguskindlus väga hea
Õie värv valge
Lehe värv roheline
SKU 5192212
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuli - september
Kaal pakendiga (kg) 2.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 60 - 90 cm
Vahekaugus 60 - 100 cm
Poti suurus C2