Sulgvõhki lehestik on tume ning lehed on väga eripärase kujuga. Vältima peab ülekastmist, taim talub juhuslikku kuivust hästi. Väetama peaks suvel kord kuus tasakaalustatud tavalisest lahjema vedelväetisega. Üldiselt tegemist väga muretu taimega, mis on väga visa ja vastupidav ja kasvab aasta läbi ja lepib igasuguste tingimustega. Parim kasvukoht oleks talle valge kuni varjuline - eemal otsesest täispäikesest, temperatuuriks sobib soojast jahedam.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Lehed Tume, eripärase kujuga.
Kastmine Kasta, kui muld on hakanud kuivama. See taim on põuakindel, nii et ülekastmise vältimiseks lasta tal lühikest aega ilma veeta minna. Jälgi kastmist 1x korda kuus - õige aeg kastmiseks on siis, kui mullapall on üleni kergelt tahenenud ja kuivanud.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1x kuus või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Sulgvõhk kasvab aastaläbi, säilitage talvine miinimum 15-18°C.
Kasvupinnas Neile sobivad hästi rohelistele toataimedele mõeldud mullad või universaalsed toataime mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Lehe värv roheline
SKU 710508
Tootjamaa Holland
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline, varjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.7660
Täiskasvanud taime kõrgus 100 cm
Müüdava taime kõrgus 40 cm
Poti suurus P12