• Hansaplant
  • SUBSTRAL Roosi Istutussegu + Osmocote Väetis 20 L
Rooside istutussegu on hea struktuuriga spetsiaalne istutussegu rooside jt õitsvate püsikute istutamiseks ja ettekasvatamiseks nii aias kui pottides. Sobib ka sibullillede kasvatamiseks. Rikastatud juurdumist soodustava Plant Starter® ja pikatoimelise väetisega Osmocote®. Tagab optimaalse kasvu ja õitsemise.

Kasutamine: rooside, püsi- ja suvelillede istutamiseks. Kasvumulla parandamiseks taimede istutamisel aias ja peenardel. Sobib hästi “sibullillede” maha panekuks ja nende kasvumulla vahetamiseks kasvukohal.

Pärast istutamist kastke taim korralikult. Regulaarset taimede väetamist võite mullapalliga istutatud taimede korral alustada kohe. Paljasjuursetel taimedel tuleb lasta esmalt juurduda ja lisaväetamist võib alustada alles 2-3 nädala pärast. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla hulka Suvelillede hüdrogeel + Start® väetist või Osmocote® Toa – ja aia väetist koos hüdrogeeliga. Lisada võib ka 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust Tseoliiti.

Koostis: madalsoo- ja rabaturbast. Mulda on rikastatud Plant Starter® NPK 10-52-10 (soodustab juurdumist) ja pikatoimelise Osmocote® NPK 15-09-09 väetiste seguga (48g) Istutussegu pH: 5,7–6,2 EC vesilahuse elektrijuhtivus alla 1,5 mS/m Olek: tahke puiste, fraktsioon 0–20 mm Hoidmine ja säilitamine: Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.
Ühiku hind 0.27
Kaubamärk Substral
SKU SUB73384
Otstarve rooside muld
Tootjamaa Poola
Kaal pakendiga (kg) 7.6500
Pakendi kõrgus 9 cm
Pakendi pikkus 60 cm
Pakendi laius 33 cm