• Hansaplant
  • SUBSTRAL Lille Istutussegu + Osmocote Väetis 20 L
Sobib nõrgalt happelist ning suure ja keskmise toiteelementide vajadusega taimede istutamiseks. Rikastatud juurdumist soodustava Plant Starter® ja pikatoimelise väetisega Osmocote®. Tänu niiskusre˛iimi parandavale perliidile sobib eriti hästi suvelillede (pelargoonide, petuuniate, lemmaltsade, fuksiate, begooniate, raudürdi, inglitrompeti jt) istutamiseks ja sibullillede kasvatamiseks.
Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.
Ühiku hind 0.25
Kasutamine Suvelillede ja suurema väetustarbega toalillede istutamiseks. Kasvumulla parandamiseks taimede istutamisel aias ja peenardel. Sobib hästi “sibullillede” maha panekuks ja nende kasvumulla vahetamiseks kasvukohal.
Koostis Madalsoo- ja rabaturbast, rikastatud pikatoimelise väetise ja veere˛iimi parandava perliidiga 10%. Mulda on rikastatud Plant Starter® NPK 10-52-10 (soodustab juurdumist) ja pikatoimelise Osmocote® NPK 15-09-09 väetiste seguga (48g) Istutussegu pH: 5,4–6,0
Kaubamärk Substral
SKU SUB73346
Otstarve suvelillede muld
Tootjamaa Poola
Kaal pakendiga (kg) 9.2500
Pakendi kõrgus 9 cm
Pakendi pikkus 60 cm
Pakendi laius 33 cm