Sidrunipuul on läikivad rohelised lehed. Kasta tuleks taime regulaarselt, soovitatavalt pehme veega (filtreeritud vesi või vihmavesi). Võib lisaks ka käsipritsiga piseradada. Väetada tsitruseliste väetisega, vastavalt õpetusele. Kasvutemperatuur 21°C ringis, kui temperatuur langeb alla 10°C, siis taime kasv seiskub. Õitseb tavaliselt perioodil novembrist juunini.
INFO

Taimed pakendame ilmastikukindlalt. Kohale toome üle Eesti kasutades ettevaatliku käitlusega kullerteenust, et hoida taimede värskust ja ilu. Taime kõrgus nimetuses on toodud koos istutuspotiga.

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Nt Liilia P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm.

SOOVITUS

Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem- novembrist kuni veebruarini.
Lehed Läikivad rohelised lehed
Kastmine Kasta regulaarselt, soovitatavalt pehme veega (filtreeritud vesi või vihmavesi). Lehtede niisutamiseks piserdada käsipritsiga.
Väetamine Tsitruliste väetisega, väetada vastavalt õpetusele.
Temperatuur 21°C ringis, kui temperatuur langeb alla 10°C, siis taime kasv seiskub.
Lehe värv roheline
SKU 112060
Kasvukoht päikeseline
Kaal pakendiga (kg) 5.3960
Täiskasvanud taime kõrgus 2.00 m
Müüdava taime kõrgus 70 cm
Vahekaugus 100 cm
Poti suurus P21