Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud püsikud ja roosid annavad aias kiire efekti ning taimed õitsvad rikkalikult juba esimesel aastal. Kõik puukoolis kasvatatud taimed on kvaliteetsed, terved ning elujõulised. Sortimendi valikul peetakse silmas taimede haiguskindlust ning vastupidavust Eesti kliimas. Kõik taimed on kasvatatud Eestis.

Kasvavad nii tavalisel kui ka kuivemal toitainetevaesemal pinnasel. Päikeselisel kasvukohal on värvid kirkamad. Madalad kukeharjad ei talu varju. Hea valik kiviktaimlasse, ääristaimedeks, aiavaasidesse ka kivimüüridele. Asendamatud katuseaedades.
Pindakatvad kukeharjad on vähenõudlikud ja talvekindlad taimed, mis kasvavad hästi päikesepaistelisel kasvukohal toitainevaesel kuival mullal, ka tavalisel aiamullal. Sobivad kiviktaimlasse, murusse, vabakujulistesse lillerühmadesse, püsilillepeenrale äärislilleks, pinnakattetaimena kalmistule, ka aiavaasis ja rõdukasti!
Õied Punased.
Lehed Punased või pronksjad.
Kastmine Hea veeläbilaskvusega kuivemapoolne kuni parasniiske pinnas.
Väetamine Kasvavad hästi tavalisel keskmise viljakusega aiamullal. Kevadel võib anda kasvu ergutamiseks aia kompleksväetist.
Temperatuur Külmakindel.
Kasvupinnas Toitainetevaene kuni keskmiselt viljakas hea veeläbilaskvusega pinnas.
Taimi m2 8
Vastupidavus hea
Kasvukuju Madal pinnakattetaim.
Igihaljas jah
Lõhn Õrn
Haiguskindlus hea
Õie värv punane
Lehe värv punane
SKU 82071
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuli - august
Kaal pakendiga (kg) 0.7000
Täiskasvanud taime kõrgus 10 - 20 cm
Vahekaugus <30 cm
Poti suurus P12