Mihkel Saare Puukool tegutseb alates 1998. aastast omades laialdast kogemust püsilillede ning rooside kasvatamisel. Mihkel Saare Puukooli kasvatatud roosid õitsevad rikkalikult juba samal istutusaastal. Kõik roosid on AA-kvaliteediga, neil on 3-5 põhioksa. Kõik sordid on valitud hoolikalt maailma parimatelt sordiaretajatelt: Tantau, Kordes, Meilland, NIRO ja Interplant. 80% sortimendist on litsenseeritud roosisordid. Mihkel Saare Puukooli roosid on kvaliteetselt kasvatatud ning paljundatud silmastamise teel, mis tagab vastupidavuse Eesti kliimas. Ka uuemad roosisordid on haigustele vähem vastuvõtlikud kui vanad litsentisvabad sordid. Eriti vastupidavad haigustele on ADR tähistusega sordid.

Roniroosid istutatakse sooja ja päiksepaistelisse, viljaka mullaga kasvukohta. Talveks vabasta roniroosid tugedelt, painuta maha ja kata kuuseokstega. Kevadel lõika ära okste pruunistunud otsad. Headeks naabriteks on elulõngad, kukekannused, naistenõgesed, salveid jne.
Istutamisel jälgida, et pookekoht jääks maapinnast ca 7 cm sügavamale.

Kevadel lõigata tagasi külmunud võrsed. Kasvuajal lõigata ära närtsinud õied. Vajadusel pritsida kahjurite ja haiguste tõrjeks. Enne talvitumist eemaldada lehed võrsetelt ja põõsa ümbrusest. Roniroosi pikad võrsed võetakse talveks tugedelt lahti ja painutatakse alla pandud kuuseokstele maha. Talvise päikese eest võib varjutada samuti kuuseokstega.
Õied Heleroosad täidisõied.
Lehed Rohelised.
Kastmine Roosid ei talu seisvat vett, istutada hea veeläbilaskvusega pinnasesse. Põuasel ajal kasta regulaarselt. Väldi kastmisvee sattumist lehtedele.
Väetamine Roosid vajavad väga viljakat pinnast. Istutusaugu täitmiseks kasutada kompostmulda. Kasvuajal väetada spetsiaalsete roosiväetistega.
Temperatuur Roosid talvituvad hästi, kui nad on istutatud päikesepaistelisse, tuulte eest varjatud kohta, mis ei ole liigniiske. Talveks võib põõsa ümber kuhjata mulda ning katta kuuseokstega. Lume puudumisel kasuta pakasekaitsekangast.
Kasvupinnas Nõrgalt happeline, viljakas, parasniiske, hea veeläbilaskvusega kasvupinnas.
Taimi m2 1
Vastupidavus hea
Kasvukuju Pikkade väänduvate võrsetega ronitaim.
Igihaljas ei
Lõhn Mõõdukas
Haiguskindlus Väga hea ADR
Õie värv roosa
Lehe värv roheline
SKU TROJ15
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikeseline
Õitsemisaeg juuni - september
Kaal pakendiga (kg) 5.5000
Täiskasvanud taime kõrgus 2.00 - 2.50 m
Vahekaugus 2.00 - 4.00 m
Poti suurus C5.5