Roniroosid istutatakse sooja ja päiksepaistelisse, viljaka mullaga kasvukohta. Talveks vabasta roniroosid tugedelt, painuta maha ja kata kuuseokstega. Kevadel lõika ära okste pruunistunud otsad. Headeks naabriteks on elulõngad, kukekannused, naistenõgesed, salveid jne.
Õied Oranžikasroosad
Lehed Rohelised
Kastmine Roosid ei talu seisvat vett, istutada hea veeläbilaskvusega pinnasesse. Põuasel ajal kasta regulaarselt. Väldi kastmisvee sattumist lehtedele.
Väetamine Roosid vajavad väga viljakat pinnast. Istutusaugu täitmiseks kasutada kompostmulda. Kasvuajal väetada spetsiaalsete roosiväetistega.
Temperatuur Roosid talvituvad hästi, kui nad on istutatud päikesepaistelisse, tuulte eest varjatud kohta, mis ei ole liigniiske. Talveks võib põõsa ümber kuhjata mulda ning katta kuuseokstega. Lume puudumisel kasuta pakasekaitsekangast.
Kasvupinnas Nõrgalt happeline, viljakas, parasniiske, hea veeläbilaskvusega kasvupinnas
Taimi m2 1
Vastupidavus hea
Igihaljas ei
Lõhn tugev
Haiguskindlus Väga hea ADR
Erihooldus Kevadel lõigata tagasi külmunud võrsed. Kasvuajal lõigata ära närtsinud õied. Vajadusel pritsida kahjurite ja haiguste tõrjeks. Enne talvitumist eemaldada lehed võrsetelt ja põõsa ümbrusest. Roniroosi pikad võrsed võetakse talveks tugedelt lahti ja painut
Õie värv oranž
Lehe värv Rohelised
Kaubamärk Mihkel Saar puukool
SKU TROAL12
Tootjamaa Eesti
Õitsemise aastaaeg suvi, sügis
Kasvukoht päikseline
Õitsemisaeg juuni - september
Kaal pakendiga (kg) 5.5000
Täiskasvanud taime kõrgus 2.00 - 2.50 m
Vahekaugus 100 cm
Poti suurus C5.5