PTMD


Tere tulemast põnevasse PTMD disaintoodete maailma!

Aianduskeskuses Hansaplant ootab sind Euroopa juhtiva kodusisustuse kaubamärgi PTMD® alale, kust leiad kodu ja aia kaunistamiseks suures valikus vaase, lillepotte, küünlajalgu, küünlaid ja palju muudki. 

PTMD®-d iseloomustab materjalide naturaalsus

Olgu tegu modernse või klassikalise disainiga, looduslikud materjalid annavad toodetele sooja ja atraktiivse välimuse ning muudavad ruumi hubaseks. Kuna suurem osa toodetest on valminud käsitööna, on iga ese ainulaadne. Kui sa soovid muuta oma kodu sisekujundust isikupärasemaks ning pead lugu looduslikest materjalidest ja kvaliteedist, on PTMD® just Sulle loodud.

PTMD luksulikud tooted

PTMD on Hollandi päritolu kaubamärk, mis loodi 1992. aastal sooviga ühendada loovate kunstnike ning suurettevõtete toodang. PTMD sooviks oli tuua inimesteni tooted, milles oleks ühendatud inspireeriv disain, kvaliteet ning taskukohane hind. Nii sai alguse väikeste pottide ja korvide kollektsiooniga alustanud ettevõte, mis on nüüdseks kasvanud firmaks, mis pakub trendikate toodetega täislahendust kogu interjöörile. PTMD on ajaga loonud omanäolise ja tugeva kollektsiooni, muutes luksuslikud tooted kättesaadavaks kõigile.

Oma lemmiktooted saad välja valida siit ja suurima valiku nägemiseks külasta meie poodi. Kevadkollektsiooni toodete juures on märge "UUS"

       

            

   

PTMD tuvustava video leiad siit