Nefroleepi ehk toasõnajala lehestik on püstine ning hiljem graatsiliselt allapoole kaarduv. Õhupuhastajatest taimedest üks paremaid, mida tubades kasvatada. Toasõnajalgadest üks kõige vastupidavamaid ning kiiremini kasvavaid. Taimele sobib hästi hajusa valgusega kasvukoht. Ei talu tuuletõmbust. Jälgi kastmist kord nädalas - õige aeg kastmiseks on siis, kui mulla pealmine kiht on kergelt kuivanud.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Lehed Lehestik on püstine ning hiljem graatsiliselt allapoole kaarduv.
Kastmine Jälgi kastmist kord nädalas - õige aeg kastmiseks on siis, kui mulla pealmine kiht on kergelt kuivanud. Aeg-ajalt piserdada lehti toasooja veega.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1 kord või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Soe, 18-22°C.
Kasvupinnas Mulla suhtes ei ole nõudlikud ja neile sobivad universaalsed toataimede mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Erihooldus Soe, kõrge õhuniiskusega ja valge kasvukoht. Väldi otsest päikest.
Lehe värv roheline
SKU 127879
Tootjamaa Holland
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5060
Poti suurus P8