3=4
3=4
Kasvumuld külvamiseks, pikeerimiseks ja noortaimede kasvatuseks.

Kasutamine: köögivilja- ja ilutaimedele, noortaimede pikeerimiseks ja kasvatamiseks, pistikute juurutamiseks, maitsetaimede kasvatamiseks.

Võib kasutada mahetootmises. Toode vastab EU määrusele. (EC) Nr 834/2007.

KOOSTIS: Turvas – dolomiidijahuga neutraliseeritud ja väetistega rikastatud põhikomponent. Kompost hobusesõnnikust – biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitaineterikast komposti. Tagab taimedele sobiva mikrobioloogilise koosluse. Biohuumus (vermikompost) – sõnnikuussidega valmistatud kompost. Lisab mulda vitamiine, kasvuaineid aminohappeid ja kasuliku mikrofloora. Liiv – tagab soodsa niiskus- ja õhurežiimi. Humiinpreparaat – kiirendab seemnete idanemist ja tugeva juurestiku arenemist. Humiinid leevendavad ebasoodsatest kasvutingimustest tingitud taime kasvustressi. Orgaanilised väetised – kindlustavad tasakaalustatud toitainetega varustamise. Perliit – seob vett, tagab substraadile soodsa niiskus- ja õhurežiimi. Trichoderma spp – kasulik seen mis moodustades seeneniidistiku taime juurte ümber pärsib haiguste teket ja levikut, soodustab seemnete idanevust ja juurte arengut, kiirendab kasvu.

SOOVITUSED. Bio KüIvimuld on sobiv kasvukeskkond taimede kasvuperioodi alguses. Muld on madala toitainesisaldusega, peene struktuuriga ja hea vee – ning õhurežiimiga. Lisatud bioloogiliste lisaainetega tagatakse taimede haiguskindlus.
Kaubamärk Matogard
SKU MAT105261
Otstarve külvi- ja istutusmuld
Kaal pakendiga (kg) 5.0000