Kaks-ühes-toode: kasvumuld ja muruparandusmuld! Aiamuld kiirendab taimede kasvu, tugevdab juurestikku ja soodustab õitsemist. Kasutamine: Lillede kasvatamine, köögiviljade kasvatamine, ilupuude– ja põõsaste istutamine, viljapuude – ja põõsaste istutamine, maasikate kasvatamine, muru rajamine ja parandamine, kasvumuldade parandamine Koostis: -Turvas – dolomiidijahuga neutraliseeritud ja orgaaniliste väetistega rikastatud -Kompost hobusesõnnikust – aiamuld sisaldab hobusesõnnikust biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitaineterikast komposti. Tagab taimedele sobiva mikrobioloogilise koosluse. -Biohuumus e. vermikompost – sõnnikuussidega valmistatud kompost. Lisab mulda vitamiine , kasvuaineid , aminohappeid ja kasuliku mikrofloora. -Savi – seob vett ja takistab mulla kuivamist. -Liiv – tagavad aiamulla püsiva struktuuri ning soodsa niiskus- ja õhure˛iimi mullas. -Humiinpreparaat – kiirendab tugeva juurestiku arenemist, parandab mulla mikrofloorat. Aitab kaasa taime toitainete omastamisele. Humiinid leevendavad taime kasvustressi, mis on tingitud ebasoodsatest kasvutingimustest. On loodusliku päritoluga. -Orgaanilised väetised – looduslikud väetised, mis tagavad koos kompostidega taimede kasvuks vajaliku toitainete vahekorra Matogardi kompostiga aiamulda võib kasutada mahetootmises .
Koostis: turvas, kompost hobusesõnnikust, biohuumus e vermikompost, savi, liiv, humiinpreparaat ja orgaanilised väetised.
Ühiku hind 2.16
Koostis turvas, kompost hobusesõnnikust, biohuumus e vermikompost, savi, liiv, humiinpreparaat ja orgaanilised väetised.
Kaubamärk Matogard
SKU MAT0305
Otstarve aiamaa must muld
Tootjamaa Eesti
Kaal pakendiga (kg) 21.6000
Pakendi kõrgus 82.5 cm
Pakendi pikkus 40 cm
Pakendi laius 12 cm