Laternad, neid efektseid kujunduselemente saab kasutada nii õues kui ka toas. Laternad loovad romantilise, rahustava ja hubase õhkkonna ning pakuvad silmailu nii sumedal suveõhtul, tormisel sügisel kui ka kargel talveajal.


Varjude mäng

Müstilisi varje toaseinale annavad romantiliste mustritega või idamaised metallist laternad, mida leiab nii hõbedastes, valgetes kui ka pruunides toonides.

Vintage-stiilis latern koos efektse orhideega öökapil ei jäta mitte kedagi külmaks ning mõjub koduses sisustuses kui kirss tordil. Stiilsed kandilised roostevabast terasest laternad lisavad ka modernsetesse sisekujundustesse seda mõnusat hubast meeleolu, mis muudab iga kodu eriliseks ja soojaks. Igal ajal ja igale poole sobivad skandinaaviapärased, lihtsad valged, puidust või metallist laternad luues kerge ja õhulise, kuid siiski imeliselt sooja miljöö.


Valgusemängud õues

Jõulumeeleolu võiks tulijat juba õues vastu võtta. Fantastilise tulemuse saab, kui kaunistada mitmete väikeste laternatega mõni oma aias kasvav ja talviselt raagus lehtpuu - soojas loomulikus valguses muutub puu graatsiliseks aiaskulptuuriks. Terassile valgusandjateks sobivad suuremad ja võimsamad ning tuule ja vihma eest klaasiga kaetud laternad. Miks mitte paigutada nendesse näiteks elektriküünlad.

Rõdule sobib riputada pikema ketiga rustikaalseid laternaid. Pimeduse saabudes teeb laternatest tulev mahe valgus sellest ühe eriliselt mõnusa koha, kus sõpradega karastavat siidrit või kuuma glögi mekkida.

Ükskõik millises stiilis Su kodu on lahendatud, Hansaplantist leiab laternaid igale maitsele – kas puidust, metallist või klaasist. Stiilidest on esindatud vintage, rustikalased, retrostiilis, antiiksed, skandinaavia või idamaised ning maalähedase meeleoluga laternaid.

VAATA SUUREPÄRAST LATERNATE VALIKUT E-POEST