Korduma kippuvad küsimused

Aianduskeskuse väliala on avatud E-R 10.00-19.00 L-P 10.00-18.00. Tulenevalt valitsuse otsusest on aianduskeskuse sisemüügisaalid ajutiselt suletud. Aga aednik ostleb ka Hansaplanti e-poes, kust leiad kõik vajaliku ja palju enamatki aiatöödeks ja kodu kaunistamiseks. 


Korduma kippuvad küsimused:


Kas Hansaplant aianduskeskus on suletud?

Aianduskeskuse väliala on avatud E-R 10.00-19.00 L-P 10.00-18.00. Tulenevalt valitsuse otsusest on aianduskeskuse sisemüügisaalid ajutiselt suletud. Suurt osa meie sortimendist on võimalik osta meie e-poest - telli mugavalt kulleriga koju või tule aianduskeskusesse ise järgi. 


Kas aianduskeskus on ka ärikliendile suletud?

Äriklientide teenindamine jätkub eritingimustel. Lisainfo saamiseks kirjutada miina.pruuli@hansaplant.ee või helistada +372 5162450.


Millal hakatakse minu tellimust komplekteerima?

Alustame tellimuste komplekteerimist võimaluse korral samal tööpäeval, kuid suurenenud mahtude tõttu võib komplekteerimine lükkuda järgmisele või ülejärgmise tööpäevale. 


Millal saab “ise järgi” kaubale järgi tulla?

Kui soovid tellimusele ise järele tulla Hansaplant’i aianduskeskusesse, siis palun oota, kuni meie meeskond on helistanud või kinnituskirja saatnud, et kaup on komplekteeritud. E-poest tellitud kaupa väljastame aianduskeskuses kohapeal E-R 10.00-19.00 L-P 10.00-18.00. Kauba kättesaamiseks aianduskeskuses palume tulla meie peaukse juurde ning helistada uksel olevale telefoninumbrile.


Kui kiiresti jõuab tellitud kaup kulleriga minuni?

Kulleriga või pakiautomaati tellitud kaubad jõuavad reeglina järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval, kuid tulenevalt valitsuse otsusest võib tarneaeg pikeneda 3-5 tööpäevani. Kui oleme tellimuse komplekteerinud ja kullerile üle andnud, tuleb Sinu e-postile kiri koos jälgimiskoodiga.


Kas e-poes on üleval kogu aianduskeskuse sortiment?

Meie e-poes on üleval suur osa aianduskeskuse sortimendist. Täiendame seda igapäevaselt. Kui Sa ei leia meie e-poe sortimendist soovitud tooteid, kirjuta info@hansaplant.ee või helistada +372 673 5565 ja küsi soovitud toote kohta lisainfot. Infotelefonile vastame E-R 10-17.00.