Kõige populaarsemad elektrilised tuled!

Looduslikku valgust jääb vähemaks ning pime november annab endast märku järjest tihedamini. Muuda oma kodu ja aed valgemaks juba täna. Elektrilised tuled rõõmustavad meid pimedal ajal oma mõnusa valgusega. Valida saad külma valguse, mis paistab alati kaugele, mõnusa sooja valguse või hoopis vilkuvate ning värvi vahetatavate tulede vahel. Valik on tõesti lai! Tule Hansaplant jõulukuningriiki kohapeale, kus saad tulede valimisel teenindajalt nõu või vali välja jõulukuningriigi e-poest >>>

Elektrituli kuplisse või hoopis pudelisse!

Kaunis vaatemäng tuledesäras lauast ei jäta kedagi külmaks. Patareidega ning ilma juhtmeta elektritulesid on hea kasutada kohtades, kuhu juhe ei ulatu või ei ole silmal ilus vaadata. Skandinaaviapärased kuplid laual või kuuse all on dekoratiivsed ka ilma tuledeta.

MEIE LEMMIKUD TULED KUPLIS JA PUDELIS


Uus tulija LED-ide maailmas on Mikro LED

Mikroleedid on võimsad kuid väikesed tulukesed, mida võib paigutada nii kuuse otsa kui ka taimedele või lauakompositsioonidesse. Mikro LED tulede eeliseks on kerge kaabel ning tulede paigutamine ka nedesse kohtadesse, kuhu juhtmega ligi ei pääse. Valikus on nii sisetulesid kui ka õuetulesid, nii patareidega kui ka juhtmega vooluvõrku.

MEIE LEMMIKUD MIKRO LED TULEDKõige populaarsemad ja töökindlamad tuled õue

Led tuledega on väga kena kaunistada oma maja katusealune, raagus puud või suureks sirgunud okaspuu. Led tuled on energiasäästlikumad kui hõõgniitpirnidega elektrilised tuled, lisaks jääb tuledekett põlema ka siis, kui üks tuli ketist läbi põleb. Valida saab 6, 13, 15, 18 ja 27 meetriste tulede vahel, mida saab sättida püsivalt põlema või panna vastavalt meeleolule vilkuma. Led tuled on väga vastupidavad! (kuni 50 000 töötundi).
Valikus on ka profisarja elektrituled, mis on veelgi vastupidavamad, tugevama kaabliga ning tulesid on omavahel võimalik ühendada ka pikemaks ketiks. Hea kasutada suurel pinnal, keti maksimaalne pikkus 40 meetrit, hea võimlus terve maja korraga ära kaunistada! Väga mugav on kasutada patareidega õuetulesid, mida saad paigutada aia kõige kaugemasse nurka- sinna, kus juhtmega ligi ei pääse. Sättides aegrelee nii, et tuled põlevad õhtuti ning hommikul tööle minnes kustuvad automaatselt. Olenevalt tulede kasutusest peab patarei vastu 15-30 päeva.

MEIE LEMMIKUD TULED ÕUEKuusetipud särama ja LED tuledega kunstkuused


Kaunis ehitud jõulupuu vajab oma viimast lihvi ning selleks on kindlasti valgustatud kuusetipp. Kuusetippe on kahes variandis- lumememmega või lumehelbega. Kuusetipud on patareitoitega ning mõnusa sooja valgusega. Kunstkuused jäävad meile aastateks ning on kindlasti oma investeeringut väärt. Pakume mitmeid variante koos led tuledega, mis on eriti mugavad, kuna kuuse lahtivõtmisel ja kokkupanemisel jäävad tuled külge.

MEIE LEMMIKUD KUUSETIPUD JA LED TULEDEGA KUNSTKUUSEDAkrüülist loomad ja kujud


Kui sa soovid oma koju või kontorisse midagi teistmoodi ning armsat, siis akrüülist kujud ja loomad sobivad selleks imehästi. Tugeva valgusega särav põder, orav, rebane või vahva lumememm on nii laste kui ka täiskasvanute lemmikud.

MEIE LEMMIKUD LOOMAD JA KUJUDUudsed värvid ja ruumiline tähesadu


Cherry string lights on täiesti uus valgusketi sari, mis sobib õuetingimustesse. Tuled on kaugele näha ning matid, vahelduvad maheda ülekandega lillast siniseks, seejärel roosaks ning punaseks. Valgusketi pallikesed on 3 erineva suurusega.
Natuke moodsamasse ja modernsemasse koju pakume kuuse või tähe siluetti, mis põledes on justkui kugusesse minev ruumiline tähesadu. Päevaajal on siluet peegli effektiga. 

MEIE LEMMIKUD MOODSAD ELEKTRILISED TULED

 

Elektrituli jõuluehtena

Elektrituled jõulupuul ei ole ainult valgusallikateks vaid täidavad kogu puu ka kaunite ehetega. Led pirni ümber olev kaunistus võib olla valge ja hõbedane pärlikee, varje kumav pitsilise mustriga hõbepall, läbipaistev süda, lumehelves või värvimuutev klaaspall. Riputa kuusele südamed, tähekesed või kuuseküünlad. Hansaplantist leiad paljude erinevate kujudega pilgupüüdjaid!
Kaunistuseks aknale sobivad õhulised pärlitega tähemotiivid või loomaksed, sädelevad kuused ja lumehelbed, keraamilised südamed ja pallikesed, mis pakuvad ka õuest vaadates silmailu. Patareidega ning ilma juhtmeta elektritulesid on hea kasutada kohtades, kuhu juhe ei ulatu või ei ole silmal ilus vaadata. Laual olevas klaasanumas koos helmestega või kuuseoktest vanikus, millel kaunistuseks helmestest, teemantidest, roosidest või inglitest tuled.

MEIE LEMMIKUD LED TULEDEGA JÕULUEHTEDLED tuledega seinapildid


LED tuledega seinapildid annavad kogu interjöörile õige tunnetuse ning täiendavad kodude või kontorite tühje seinu. Valikus on traditsioonilisi talvepilte ja ning skandinaavialikke ja lihtsaid ning maalähedasi figuure.

MEIE LEMMIKUD LED TULEDEGA SEINAPILDID

Ostad vähemalt 3 roosi ja saad kõik 20% soodsamalt! Soodustuse saamiseks lisa ostukorvi 3 roosi.