Omapärane värvikate lehtedega toataim. Ebakrooton on valgusnõudlik taim, sest nõnda säilib lehtede kirev värv. Mitte asetada otsese päikesevalguse kätte. Taime piimmahl on mürgine! Lõikamisel on soovitav kasutada kindai ning hiljem pesta käsi.

SOOVITUS

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Näiteks P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm. Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem - novembrist kuni veebruarini.
Õied Väikesed, vähemärgatavad
Lehed Väga värvikad: kollase, rohelise ja punase kirjud. Lehtede kuju varieerub sorditi ühtlaselt kitsastest väga laiadeni.
Kastmine Korrapäraselt, toasooja, pehme veega. Talvel harvem. Vett alusele jätta ei tohi. Ei talu mullapalli läbikuivamist, hakkab kohe lehti langetama.
Temperatuur Kasvuperioodil 18-24°C, talvel paar. Ei talu järsku temperatuuri muutumist ja tuuletõmmet.
Erihooldus Taim vajab igal kevadsuvel ümberistutamist, toitainerikkasse liivaga segatud mulda. Muld peaks olema happeline või nõrgalt happeline.
Lehe värv mitmevärviline
SKU 74488
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 3.5000
Täiskasvanud taime kõrgus 1.50 m
Müüdava taime kõrgus 40 cm
Poti suurus P40