Roheliste Taimede Muld sobib eriti veemahutiga ehk alt kastetavatesse pottidesse. Sobib hästi ka suurtele rohetaimedele nagu mitmesugused palmid, draakonipuud ja tubased kummipuud.
Roheliste Taimede Mulla koostisained on valitud selliselt, et muld püsiks võimalikult kaua õhurikkana ning vesi ja toitained leviksid ka suures hulgas mullas ühtlaselt. Sobiva liivakogusega on vähendatud ülekastmise ohtu ja saadud eriti püsiv mullastruktuur. Tänu mullale lisatud niisutusainele on mulla vahetamine senisest puhtam ja kastmine lihtsam. Kastmisvesi imendub kiiresti mulda, seega on võimalik ühekorraga ohtramalt kasta. Kastmiste vahel on soovitatav lasta mullal kergelt kuivada, sest liiga märjas mullas ei saa taime juurestik vajalikku hapnikku kätte. Roheliste Taimede Muld on professionaalsete sisehaljastajate lemmikmuld alt kastetavatesse pottidesse. Sobib hästi ka mitmeaastaste potitaimede istutamiseks nt rõdule ja terrassile.
Ühiku hind 0.3 eur/l
Toime Suurtele rohetaimedele, alt kastetavatesse pottidesse. Õhurikas struktuur soodustab juurdumist. Kastmisvesi imendub hõlpsalt
Kasutusaeg Vt.pakendilt
Koostis Erinevad turbaliigid, liiv, jäme ja kvaliteetne peenliiv, liivsavi. Lisatud ained: 6,0 kg/m3 Magneesiumi sisaldusega lubjakivipulber (kõrgekvaliteediline)
Kaubamärk Kekkilä
SKU KEK10039
Otstarve Rohelistele toataimedele
Tootjamaa Soome
Kaal pakendiga (kg) 6.0000
Pakendi kõrgus 5 cm
Pakendi pikkus 40 cm
Pakendi laius 30 cm