Mahemuld Külviks ja Istikutele õhuline struktuur ja taimepõhised toitained soodustavad istikute idanemist ja kasvu. Tänu mikrobioloogilisele aktiivsusele araldub lämmastik taimepõhises väetises aeglaselt pinnasesse, mistõttu on seda igas taime arenguetapis piisavalt. Liivane, erinevat tüüpi turvast sisaldav muld on ideaalne kasvupind väikestele õrnajuurelistele seemikutele. Seda on väetatud taimsete orgaaniliste väetistega ning juurdumise ja juurekasvu soodustamiseks on lisatud looduslikku huumusühendit. Kuldkollase toormaterjali tõttu võib mullasegu sisaldada kääritatud kiude nagu tubakavill ja väikesed puidust tükid. Koostis: Lähteained: Kasvuturvas, jämeda- ja peeneteraline liiv ning liivsavi. Lisaained: 6,0 kg/m3 Mg sisaldav lubjakivipulber 4,0 kg/m3 Kekkilä Mahe aiaväetis (NPK 5-1-5 + mikroelemendid) Jämedusaste: keskmiselt jäme, sõelutud ketassõelaga 60 × 12 mm, pH 6,5, EC 18 mS/m Lämmastik (N), vesilahustuv, 50 mg/kg kuivaines, Fosfor (P), lahustuv, 10 mg/kg kuivaines, Kaalium (K), lahustuv, 500 mg/kg kuivaines. Niiskus 35 % Orgaaniline aines 18 % Mahukaal 420 g/l Puistemaht 10 liitrit (pakendamise hetkel). Kasutamine: Mahemuld Külviks ja Istikutele sobib kõikide taimede külvamiseks ja istutamiseks. Selle õhuline struktuur ja toitained soodustavad nii seemikute kui suuremate taimede kasvu. Tänu mikrobioloogilisele aktiivsusele eraldub lämmastik selles taimepõhises väetises aeglaselt pinnasesse, seega on seda igas taime arenguetapis piisavalt. Mullale on lisatud juurdumist ja juure kasvu soodustavat huumusühendit Kekkilä Juurejõud ™. Juhised: Puista muld puhtasse sobivasse kasvatusanumasse. Tasanda muld, külva seemned ja kasta. Kasta külvi ettevaatlikult, sest liiga märjas mullas võivad tekkida hallitusseened. Enne järgmist kastmist lase mullapinnal kergelt kuivada. Kui taimele on tekkinud esimesed pärislehed, kasta vajadusel lahja väetiselahusega, näiteks Kekkilä Mahe Vedelväetisega. Istuta taimed ümber suurematesse taimepottidesse ja vajaduse korral väeta.
Mahemuld Külviks ja Istikutele sobib kõikide seemnete ja taimede mahekülviks ning mahekasvatuseks. Toode on väetatud taimsete orgaaniliste väetistega ning juurdumise parandamiseks on lisatud looduslikke huumuspreparaati.
Ühiku hind 0.11
Toime Õhuline struktuur sobib külvamiseks ja kasvatamiseks. Lisatud huumuspreparaati juurte tugevdamiseks. Erinevatel kasvufaasidel sobivad toitained
Kasutusaeg Vt. pakendilt
Kaubamärk Kekkilä
SKU KEK30057
Otstarve külvi- ja istutusmuld
Tootjamaa Soome
Kaal pakendiga (kg) 5.0000
Pakendi kõrgus 5 cm
Pakendi pikkus 40 cm
Pakendi laius 30 cm