Kekkilä Kasvuturvas on väetatud ja lubjatud tume turvas, mis sobib kasvualuseks ja mulla omaduste parandamiseks kõigile koduaia taimedele. See sobib suurepäraselt kasvualuseks ka koduse kasvuhoone taimedele. Mulla omaduste parandajana tõstab Kekkilä Kasvuturvas liivase maa toitaine- ja niiskussisaldust ja suurendab tõhusalt ka kõigi aiamuldade huumussisaldust. Kasvuturba struktuur on vastupidav ja selle maaparanduslik mõju on pikaajaline.

Kodukasvuhoonetes kasutatakse Kasvuturvast kasvualuse või mulla sideainena. Selle struktuur on kohev ja väetisesisaldus tasakaalustatud, sobilik taimede varasele kasvufaasile. Parima saagi tagamiseks uuendatakse kasvuhoone kasvualust igal aastal. Kasutatud turvas sobib suurepäraselt komposti sideaineks või mulla parandamiseks.

Toorained: Hele ja tume samblaturvas, lagunemisaste H 4 - 6 (von Post). Jämedus: Sõelutud < 25 mm osakesed. Lisandid ca. 4,0 kg/m3 Lubjakivipulber ca. 0,6 kg/m3. Üldväetist (N-P2O5-K2O 14-16-18+TE). Niiskus ca. 60% ± 10%. Kuivaine mahukaal ca. 90 g/l ± 10g/l. Kaal ca. 230 ± 30 g/dm3. pH 5,6 ± 0,5

Parima saagi tagamiseks ja taimehaiguste vältimiseks uuendatakse kasvuhoone kasvualust igal aastal. Kasutatud turvas sobib suurepäraselt mulla parandamiseks. Kodukasvuhoonetes soovitame hooldus- ja lisaväetisena Kekkilä Kastmisväetist.
Ühiku hind 0.04
Kaubamärk Kekkilä
SKU KEK0055
Otstarve kasvuturvas
Tootjamaa Soome
Kaal pakendiga (kg) 66.0000
Pakendi kõrgus 32 cm
Pakendi pikkus 90 cm
Pakendi laius 45 cm