• Hansaplant
  • Kaunis Piimalill Ehk Jõulutäht 'Princettia' P12
Jõulutähed on kas valgete, lõheroosade, helepunaste, tumepunaste või purpursete õitega. Vahel võivad olla kõrglehtede vahel ka väikesed kollased õied. Lehestik on rikkalikult harunev, tumeroheliste odajate lehtedega. Kasta tuleks jõulutähte korrapäraselt, taim ei talu mulla läbikuivamist ega samas ka liiga märga mulda. Potialusele ei tohiks kunagi jätta vet ning temperatuurist eelistab taim kindlasti sooja, mistõttu peaks taime kaitsema külma ning tõmbetuule eest. Jõulutähe piimmahl on nahka ärritava toimega – vältida selle sattumist nahale või silma.
INFO

Taimed pakendame ilmastikukindlalt. Kohale toome üle Eesti kasutades ettevaatliku käitlusega kullerteenust, et hoida taimede värskust ja ilu. Taime kõrgus nimetuses on toodud koos istutuspotiga.

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Nt Liilia P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm.
Õied Valgete, lõheroosade, helepunaste, tumepunaste või purpursete kõrglehtede vahel väikesed kollased õied.
Lehed Rikkalikult harunev, tumeroheliste odajate lehtedega.
Kastmine Kasta tuleb korrapäraselt, taim ei talu mulla läbikuivamist ega samas ka liiga märga mulda. Ära jäta kunagi potialusele vett!
Väetamine Ei ole tingimata vajalik.
Temperatuur Soe, 18-24°C
Erihooldus Kaitse taime külma eest ning väldi tõmbetuult. Piimmahl on nahka ärritava toimega - hoidu selle sattumist nahale või silma!
Õie värv kirju, punane, roosa, valge
Lehe värv roheline
SKU 116982
Õitsemise aastaaeg talv
Kasvukoht päikeseline
Kaal pakendiga (kg) 0.3000
Müüdava taime kõrgus 35 cm
Poti suurus P12