Hiigel-tääkliilia on vähenõudlik ja vastupidav toataim. Tema peamiseks nõudmiseks on valge ja päikeseline asukoht. Poolvarjulises kasvukohas jääb ta kiduraks ning võib väga välja venida. Kontrolli kastmist 1-2x korda kuus - õige aeg kastmiseks on siis, kui muld on läbi kuivanud. Ta on äärmiselt tundlik liigniiskusele, kuid pikemaid põuaperioode talub üpris hästi. Kindlasti peab poti põhjas olema auk, mille kaudu saab liigne kastmisvesi välja vooolata. Hiigel-tääkliilia võib suvel õue poolvarjulisse kasvukohta viia.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Õied Rippuvad kellukad.
Lehed Rohelised, kareda servaga pikad lehed puhmana.
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1x kord kuus või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetisei
Temperatuur Soe, 17-23°C. Talvel sobib 13-18°C, kuid talub ka +5-10°C.
Õie värv kreem, valge
Lehe värv roheline
SKU 129207
Tootjamaa Holland
Kasvukoht päikeseline
Kaal pakendiga (kg) 0.0000
Poti suurus P23