• Hansaplant
  • Hansaplanti Muinasjutuline Jõulukuningriik On Avatud

Hansaplanti muinasjutuline jõulukuningriik on avatud

Astu muinasjuttu!


Hansaplanti jõulukuningriik on sel aastal muinasjutulisem kui kunagi varem. Jõulukuningriigis on igal tuntud muinasjututegelasel oma maailm. Okasroosikese muinasjutumaailm on õrnroosades ja kuldsetes toonides, Gerda ja Kaj seisavad "Lumekuningrannast" tuttavlikus karges hõbedases ning Punamütsike ja vanaema klassikalises punastes ja rohelistes toonides maailmas. Muinaslugu loovad ehedad käsitöönukud, millest mõned lausa lapse mõõtu.

PUNAMÜTSIKESE JÕULUD

Klassikaline punastes toonides jõulukollektsioon meenutab "Punamütsikese" muinasjuttu. Teema on kantud maalähedastest jõuludest, kuhu kuuluvad punased, rohelised, kuldsed ja pruunid toonid. Nii nagu Punamütsikese tee viib metsa, leiab siit ka rohkelt loomi ning maalähedast metsateemat.OKASROOSIKESE UNENÄGU


Roosakates pastelsetes toonides jõulukollektsioon on inspireeritud "Okasroosikese" muinasjutust. Sellesse romantiliste jõulude teemasse kuuluvad roosad, valged, beežid ja pastelsed toonid, elementidest on esindatud printsesside kujukesed, kunstlilled ja muidugi roosid nende seas. 
LUMEKUNINGANNA PUUDUTUS


Sinakas-valgetes ja hõbedastes toonides jõulukollektsioon on kui killuke "Lumekuninganna" muinasjutust. Siit leiab jäise ja karge kuningriigi koos jääkarude, härmas puude ja talvelindudega.

Leia inspiratsiooni nendest kaunitest piltidest ning tule kohale ja saa osa meie imelisest ning muinasjutulisest jõulukuningriigist või vaata e-poest!

Fotod: Triine Tamm