Forsteri kentiapalm on üks parimaid toapalme koduste tingimuste jaoks. Ta on vähenõudlik, vastupidav ja ilusa kasvukujuga. Lisaks on ta suurepärane õhupuhastaja. Kõige edukamalt kasvab hajusa valgusega kasvukohas, vältida tuleks otsest päikesevalgust. Jälgi kastmist kord nädalas ja kui tunned, et mulla ülemine kiht on läbi kuivanud, on hea aeg kastmiseks. Ta võib olla tundlik nii läbikuivamisele kui ka liigniiskusele. Kindlasti peab poti põhjas olema auk, mille kaudu saab liigne kastmisvesi välja vooolata. Sulgjad lehed on graatsiliselt kaardus.
Vali toataimele ümbrispott, mis sobib hästi nii taimele, kuid ühtlasi on ka kauniks sisustuselemendiks Sinu kodus. Taime ümber oleva istutuspoti diameetri saad kui vaatad tähise P taga olevat numbrit. Ümbrispoti diameetri saad teada nimest või hinnasildilt (tähis D). Soovitame valida ümbrispott istutuspotist mõned cm suurem. Loe lähemalt!
Lehed Rohuroheline, sulgjate lehtedega.
Kastmine Jälgi kastmist kord nädalas ja kui tunned, et mulla ülemine kiht on läbi kuivanud, on hea aeg kastmiseks. Ta võib olla tundlik nii läbikuivamisele kui ka liigniiskusele. Kindlasti peab poti põhjas olema auk, mille kaudu saab liigne kastmisvesi välja voool
Väetamine Märtsist oktoobrini väetada 1 kord või harvem rohelistele toataimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevale juhisele. Vaata siit toataimedele mõeldud väetiseid.
Temperatuur Soe, 20-24°C. Talvel miinimaalselt 18°C.
Kasvupinnas Mulla suhtes ei ole nõudlikud ja neile sobivad universaalsed toataimede mullad. Vaata siit toataimedele sobivaid muldasid.
Lehe värv roheline
SKU 75339
Tootjamaa Holland
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 2.1580
Täiskasvanud taime kõrgus 2.00 - 3.00 m
Müüdava taime kõrgus 45cm cm
Poti suurus P13