Miks eelistada just Hansaplanti elupuid?

1. Meil müüdavad elupuud on tihedad ja kaharad. Kõiki Hansaplantis müüdavaid elupuid on kasvu ajal kärbitud, seega puudel on mitu latva. Elupuud on spetsiaalselt koolitatud hekielupuudeks ja nad on kasvanud mitme aasta jooksul tihedaks ja kaharaks.

2. Kõrge kvaliteet. Oleme valinud välja parima hinna ja kvaliteediga hekitaimed. Taimed on lopsakad ja tihedad. Kõikide mullapalliga puude kõrgused on märgitud istiku rohelisest osast, mitte koos mullapalliga.

3. Hoolitseme elupuude eest müügiloleku ajal. Hansaplantis on kõik mullapalliga elupuud kaevatud maasse ning nende eest kantakse igapäevaselt hoolt ning kastetakse regulaarselt.

4. Anname kasvamamineku garantii. Kuna oleme müüdavate taimede kvaliteedis täiesti kindlad, siis õigesti istutades ja taimede eest hooldades garanteerime puude kasvama mineku.

5. Lihtne ja mugav tellida e-poest, kojuvedu üle Eesti. E-poest tellides saad endale kõige värskemad ja paremad istikud. Tellitud istikud jõuavad Sinuni sellel ajal, kui on õige aeg need maha istutada.

Kuidas edasi? 1. Vali välja sobivad hekitaimed. 2. Osta valitud taimed läbi meie e-poe või tule Hansaplant aianduskeskusesse. 3. Kui tellid läbi e-poe, siis toob kuller taimed koju Sinule eelnevalt helistades.
Spetsiaalselt aretatud kiirekasvuline hekitaim. Sobib eriti hästi pügatud hekiks 2-3 tk/jm. Talub saastunud õhku. Tundlik põua suhtes.
Kasvupinnas Viljakad mullad
Kasvukuju Koonilise võraga, kiirekasvuline puu (kuni 30 cm aastas).
SKU OTOB203
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 15.0000
Täiskasvanud taime kõrgus 2.00 - 3.00 m
Müüdava taime kõrgus 100–125 cm cm
Vahekaugus 1.00 - 1.50 m