Elektritulede trendid 2019

ÕUETULED

Jõulutuled loovad pühade ajal atmosfääri! Jõulutuled puu sees, jõulutuled akna ääres või LED-tuled jõulukaunistustes annavad sinu majale piduliku jõulumeeleolu. Jõulutuled õues puudel ja fassaadil loovad imelise pildi! Meil on pakkuda jõulutulesid iga koha ja stiili jaoks. Tule Hansaplant muinasjutulisse jõulukuningriiki kohapeale, kus saad tulede valimisel teenindajalt nõu või vali välja jõulukuningriigi e-poest >>>

Elektrituled puldiga on väga uudne lahendus ning väga mugav kasutada! Taimeriga juhitavad, ei pea sisse ja välja lülitama. Kui tuled asuvad õues saab neid reguleerida toast. Eriti käepärane, kui tulede pistik asub ligipääsmatus kohas.

Maja fassaadi kaunistamiseks parimad tuled on pika juhtmega alates 17m, mis sobivad ka aiale, puude võradesse või ümber tüve kerimiseks. Klastrivalgustusega saate kohe anda mängulise valgusefekti. Väikeste nööride abil on rohkem jõulutulesid, kui tavalises ketis. Saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes.

Led Projektoriga saate muuta oma maja välissein millekski eriliseks. Projekteerige seinale lumehelbed või muud vahvad kujud ja laske neil piduliku efekti saavutamiseks liikuda.

Patareitoitega kena tuledes pärg on lummav valguselement. Pärga saab kasutada välistingimustes. Muuda oma kodu sissepääsud ja väravad kutsuvaks, et jõuluvana ja külalised leiaks tee südamesoojusega kaunistatud paika.

Valguspallid on kaunistatud soojade ja säravate minituledega. Kõik need tulukesed on energiasäästlikud LED-tuled ning ilmastikukindlad. Sobivad imehästi katusealustesse paikadesse või koridori muutes kodu hubaseks.

Valguskardinad ja jääpurikad on hea klassika suurtele akendele. Uuendusena on kardinasse lisatud lumehelbeid. 

Väljas asuva LED-valgusvooliku abil saate oma majale, kuurile või aiale lisad täiendava aktsendi. Valgusvoolikud on pikendatatavad, ilmastikukindlad ja neil on 8 erinevat valguse funktsiooni. Sobivad paigutamiseks ka puude võra sisse mööda oksi. LED-valgusvoolikud on energiasäästlikud.

Tubane kardin toob koju valguse mere! LED-kardin sinu uksele või aknale annab sädeleva ruumi. Soojas valges tekitab see sähvatust nagu lund. Valige koht hoolikalt, sest kerge kardin köidab kogu tähelepanu! Valige kindlasti koht, kus teil on vähe muid jõulutulesid või -kaunistusi, ja uurige hoolikalt valguskardina mõõtmeid.

MEIE LEMMIKUD ÕUETULEDTULED JÕULUPUULE

Jõulupuu ei ole jõulupuu ilma valgustuseta. Valik on lai, lausa tohutu ja seetõttu on kasulik mõelda hoolikalt läbi, milline värv sulle meeldib, aga ka see, kui palju valgustust on ruumi vaja. Jõulupuul loob valgustus sügavust ning maagilise efekti. Mida suurem puu, seda rohkem valgust on vaja!

Glow 1-2 süsteemiga on elektrituledesid ülilihtne ja mugav paigutada jõulupuule. Tulede paigaldamine 5 minutiga! Vaata ka videot, kuidas tulesid paigaldada.

Kaunis ehitud jõulupuu vajab oma viimast lihvi ning selleks on kindlasti valgustatud kuusetipp. Kuusetipud on patareitoitega ning mõnusa sooja valgusega. Tore helkiv kuusetipp, lööb hetkega kuuse ja toa särama!


MEIE LEMMIKUD TULED JÕULUPUULE

ERINEVAD DEKORATSIOONID

Hirved, lumised puud, valgustatud ehitised ja kujundid loovad hubasust pimedatel päevadel ka enne jõule! LED-valgustusega või ilma. Loovad koju hubase ja sooja talvise atmosfääri. Puidust või ka metallist ruumiliste piltidega, laternatega võib siduda ka muud tüüpi jõuluehteid vastavalt omaenda kujutlusvõimele ja maitsele. 

LED tuledega seinapildid annavad kogu interjöörile õige tunnetuse ning täiendavad kodude või kontorite tühje seinu. Valikus on traditsioonilisi talvepilte ja ning skandinaavialikke ja lihtsaid ning maalähedasi figuure.

Püramiide on erinevas suuruses nii aknalauale kui ka toanurka jõulumeeleolu tekitamiseks. Eriti kena kompositsioonis koos jõuluehetega.

Latern annab mõnusa hubase valguse, kohtades, kus päris küünlaga laternat kasutada ei saa või pole mahti.

MEIE LEMMIKUD DEKORATSIOONID


PEOTULED

Lahedad ingli tiibade, lumepallide või tähtedega pidulikud valgustusjuhtmed. Peovalgus, kas toas või õues, erinevates värvides. Saadaval ka patareidega, seega saab kasutada, kus iganes.  ELEKTRILISED TULED 11 M 500 LED MUST, MULTI 49,99 € Mitmevärvilised tuled aitavad kindlasti kaasa lõbusa peomeeleolu tekkimisele. ELEKTRILISED TULED PALLID 20LED VALGE 90CM SOE VALGUS 9,99 € Õrnad helendavad pallikesed loovad romantilise sooja meeleolu. Sisevalgus. ed1070782 ELEKTRITULI PALLID 20LED LILLA PATAREITOITEGA P400XL2XK2,5CM 10,99 € Trendikad läbipaistvad lillad pallid. Õuetingimustesse sobiva patareitoitega, taimeriga. Energiasäästlikud LED-tuled. Kerge ühendada ja paigaldada.

MEIE LEMMIKUD PEOTULEDJÕULULIKUD LAMBID

Lahedad rippvalgustid või laualambid, mis on spetsiaalselt välja töötatud moodsa jõuluinterjööri loomiseks. Talvised kujundid loovad kodus mõnusa sooja jõulumeeleolu. Need on lambid sobivad väga hästi minimalistliku ja moodsa interjööri juurde. Selleks võib olla pisike lamp, mis suudab muuta kodu hetkega imeliseks võlumaaks või trendika figuuriga efektne lamp, mis muudab interjööri moodsamaks. Kimpu seotud läbipaistvad klaaspallid on trendikad ja stiilsed. Sobivad ka kinnitamiseks akna kohale. Õdusa valgusega kuppel loob seinale mõnusad varju-valguse täpid.

MEIE LEMMIKUD LAMBID