Tänu kompostis sisalduvatele toiteainetele (N,P,K,Ca,Mg) ei vaja lisaväetamist ja tagab taimede pikaajalise väetustarbe. Suur lämmastiku (N) sisaldus tagab taimede kiire kasvualguse kevadel. Ei sisalda mineraalväetisi. 100% looduslik toode. Orgaanilise aine sisaldus vähemalt 70%. Eesti Mustas Mullas sisalduv kompost on järelvalminud vähemalt 2 aastat ja tänu sellele on tegemist ideaalse loodusliku väetisega, mis on vastavalt retseptile segatud Eestimaise turbaga. Tegemist on 100% loodusliku tootega, millele pole lisatud mineraalväetisi.

Kompostiga mullas on oluliselt suurem orgaanilise aine sisaldus, kui tavalises mullas. Kompostiga muld mitte ainult ei väeta taimi, vaid ka kobestab mulda, suurendab mulla veehoiuvõimet ja mulla struktuuri.

Kasutus

Mulla soovitatav kasutuskogus kevadisteks ja sügisesteks aiatöödeks on 300-500L/10m2 pinnase kohta puhtalt või kasutuskoha mullaga segatult. Kasvuhoones on soovitatav aluspinna paksus 20-30cm, pinnaseparandusel 1 kott mulda 1m2 murupinna kohta. Eesti Must Muld Kompostiga säilib kõige paremini jahedas, kuivas ja varjulises kohas.

Kasututskohad

Taimede aluspinnaseks kasvuhoones rõdukastides, amplites. Kasvualuseks puudele, põõsastele ja lilledele. Pinnaseparanduseks köögiviljapeenrasse. Pinnaseparanduseks haljastuses.
Ühiku hind 0.05
Kaubamärk Bioplus
SKU BR84189
Otstarve aiamaa must muld
Tootjamaa Eesti
Kaal pakendiga (kg) 24.0000