• Hansaplant
  • DUPONT Plantex® Premium Weedmax Tekstiilmultš, 1x15m, 68g/m2
Plantex® Premium Weedmax on suure poorsusega umbrohu levikut tõkestav toode, mis toimib pikaajalise, tõhusa ja keskkonnasõbraliku tõrjevahendina enamuse umbrohtude puhul. See on ideaalne esmaseks umbrohtude levikut piiravaks tooteks. Toote ainulaadne materjalistruktuur võimaldab õhul, veel ja toitainetel kangast läbi pääseda, laseb mullal ja taime juurtel hingata, takistades samas umbrohtude läbitungimist alt üles ning tuulekantud umbrohuseemnete juurte tungimist ülevalt alla (nt võilill). See parandab kasvupinnase keskkonda, mis omakorda soodustab tervemate taimede kasvamist, tagades samas vähese hooldusvajaduse aias levinumate umbrohtude tõrjel (sh näiteks võilill, meelespea, ristikhein, tulikas). Kasutades Plantex® Premium Weedmax’i, kaob vajadus keemiliste ja keskkonnale ohtlike herbitsiidide kasutamiseks. See inertne umbrohutõrjekangas ei lagune ühtegi tüüpi mullas.
Kasutamine Universaalse kasutusega teip kile-, kihtplastkasvuhoonete, kasvutunnelite parandamiseks ja ehitamiseks, purunenud silopallikile õhukindlaks paikamiseks, telkide, autohaagiste tentkatete jm usaldusväärset teipimist vajavate olukordade jaoks.
Kasutusaeg 20 aastat kaetuna 5cm paksuse multši vm puistega
Koostis Termiliselt liidetud polüpropüleenikiud
Juhised Lõigatav terava noa või kääridega. Jätkamiseks pannakse 10-15cm laiuselt ülekattesse, kinnitades soovi/vajaduse korral paanid mulla sisse torgatavate klambritega. Plantex Premium Weedmax'i paigaldamise järgselt lõigatakse taimede istutamiseks sobilikesse
Kaubamärk DuPont
SKU D14807572
Otstarve Kattematerjalid
Tootjamaa Luksemburg
Värv must
Kaal pakendiga (kg) 0.9000
Pakendi kõrgus 7,5 cm
Pakendi pikkus 100 cm
Pakendi laius 7,5 cm