• Hansaplant
  • DUPONT Plantex® Premium Plus Weedmax Peenravaip, 1,15x10m, 125g/m2
Plantex® Premium Plus Weedmax on väga tugev umbrohutõrjekangas pikaajaliseks väga tõhusaks ja kemikaalivabaks tõrjeks visade umbrohtude vastu, nagu seda on näiteks harilik orashein, osi, kassitapp, naat jt. Ühelt poolt must, teiselt pruun kangas võimaldab õhul, veel ja toitainetel läbi pääseda, lastes mullal ja taimejuurtel hingata, hoides samas umbrohud maa all. Peenravaip on ideaalne paigaldamiseks suurema kaldega nõlvadel, kus vihmast ja tuulest tingitud erosioon uhaks mult�i vt puistematerjalid minema ja seda saab kasutada nii puistematerjaliga kaetult kui katmata. Garanteeritud on kanga vastupidavus kuni 25 aastat juhul, kui see on >5cm paksuselt kaetud mult�i, dekoratiivpuiste või kruusaga. Kui seda kasutatakse katmata kujul, on materjali eluiga 4-5 aastat. Maasika- jt peenarde katmisel tõstab saagi kogust ja kvaliteeti.
Kasutamine Maasika-, ilupeenardes ja hekkides mult�iga kaetuna või ilma. Keskmise koormatusega teeradade, sillutatud alade, pargiteede, autode sissesõiduteede ja parkimisalade substraadi ja mulla eralduskihina. Kallakutel, tiigiservadel paiknevate alade katmiseks.
Kasutusaeg 25 aastat kaetuna 5cm paksuse multši vm puistega, 4-5 aastat katmata kujul
Koostis Termiliselt liidetud polüpropüleenikiud
Juhised Lõigatav terava noa või kääridega. Jätkamiseks pannakse 10-15cm laiuselt ülekattesse, kinnitades soovi/vajaduse korral paanid mulla sisse torgatavate klambritega. Plantex Premium Plus Weedmax'i paigaldamise järgselt lõigatakse taimede istutamiseks sobilik
Kaubamärk DuPont
SKU D14815863
Otstarve Kattematerjalid
Tootjamaa Luksemburg
Värv must, pruun
Kaal pakendiga (kg) 1.3000
Pakendi kõrgus 7,5 cm
Pakendi pikkus 1.15 m
Pakendi laius 7,5 cm